95/9/20
تعداد نظرات:0
13:40
شماره مطلب:139592019783
-A A +A

هدف شبکه های ماهواره ای از بین بردن ارزشهای اسلامی است

بیست: مدرس حوزه علمیه قم گفت: هدف شبکه های ماهواره ای از بین بردن ارزشهای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، حجت الاسلام محمدی در همایش کمیته پشتییبانی بسیج دانش آموزی مدارس با اشاره به خطرات فضای مجازی گفت:  فعالیتهای بی وقفه ی کانال ها و شبکه های ماهواره ی و تکنولوژی های موجود با هدف تخریب بنیان خانواده و از بین بردن ارزشهای اسلامی در جهان و در میان دانش آموزان و خانواده ها شیوع چشم گیری داشته است.


وی افزود: باید تلاش کنیم با معرفی فرهنگ ناب اسلامی و همچنین معرفی الگوهای مناسب موجود در فرهنگ اسلامی و در کشور خود از شیوع فرهنگ بیگانه و الگوگیری دانش آموزان از فرهنگ بیگانه جلوگیری نماییم که این مهم به جز با همت خود دانش آموزان و همکاری مسئولین محقق نمی شود .


حجت الاسلام محمدی در ادامه به برگزاری یادواره های شهدا و اجرای برنامه های فرهنگی از سوی بسیج دانش آموزی اشاره کرد و ابراز داشت: با آشنا کردن دانش آموزان با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت و شخصیت های برجسته ی اسلامی می توانیم از ورود تهاجم فرهنگی در بین دانش آموزان جلوگیری کنیم .


محسن شهرآشوب یکی از اعضای فرهنگی حاضر در همایش بیان کرد: با برجسته سازی ارزشهای اسلامی و بیان وصیت نامه و زندگی نامه شهدا به طور مستمر برای دانش آموزان، آنها ضمن آشنایی با فرهنگ صحیح اسلامی در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان بیگانه نیز واکسینه خواهند شد.


در پایان دانش آموزان حاضر پیشنهادات خود را در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی در طول سال جدید مطرح کردند و مقرر شد اتاق فکر فرهنگی به صورت ماهانه برگزارو تصمیمات لازم جهت اجرای برنامه های فرهنگی اخذشود .گفتنی است همایش کمیته پشتییبانی بسیج دانش آموزی مدارس با مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه، مسئول مرکز بسیج دانش آموزی کرمانشاه، فرمانده حوزه های دانش آموزی و جمعی از مدیران و فرمانده واحد های مقاومت  در کانون بسیج ورزشکاران کرمانشاه برگزارشد.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.