95/10/1
تعداد نظرات:0
13:41
شماره مطلب:139510120283
-A A +A
عباسی:

پایه های اعتقادی دانش آموزان در مدرسه شکل می گیرد

بیست: مدیر کل اوقاف استان کرمانشاه گفت: اهمیت مدرسه از دانشگاه بیشتر است چون پایه های اعتقادی دانش آموزان در مدرسه شکل می گیرد.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، حجت الاسلام عباسی مدیر کل اوقاف استان کرمانشاه در مراسم افتتاح نمازخانه گفت: در آیاتی که بر پیامبر اکرم(ص) نازل شده بارها ماموریت پیامبر بر اساس تعلیم تربیت بیان شده پس ضرورت دارد آموزش، و پرورش به موازات هم پیش بروند.


وی با بیان اینکه در زمان قبل انقلاب مثل الان در مدارس علم و ایمانی نبود، ابراز داشت: خدا را شاکریم که بعد از انقلاب قدم های شاخص و ارزشمندی در آموزش و پرورش برداشته شده است. و قطعا این توجه به مسائل دینی نوجوانان بشمار می آید و بهاء دادن به این مهم اجر معنوی بالایی دارد.


مدیر کل اوقاف استان تاکید کرد: یکی از فلسفه های نماز، منظم و منضبط شدن است که عزیزان اگر به این امر نیز توجه کنند در سایر امور نیز موفق می شوند.


حجت الاسلام  عباسی اظهار داشت: اهمیت مدرسه از دانشگاه بیشتر است چرا که پایه های اعتقادی بسیاری از موفقیت‌های علمی با توسل به ائمه اطهار و نماز و تقویت معنوی امکان پذیر می‌شود. و ما با نماز می‌توانیم با امام زمان ارتباط برقرار کنیم و زمینه را برای ظهور ایشان فراهم کنیم.گفتنی است نمازخانه دبیرستان فرهنگیان با حضور مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 3، حجت الاسلام عباسی مدیر کل اوقاف استان کرمانشاه و کارکنان و دانش آموزان این دبیرستان افتتاح شد.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.