95/9/25
تعداد نظرات:0
09:47
شماره مطلب:139592520026
-A A +A
برگزار شد/

چهارمین جلسه دوره تربیت و تعالی حوزه ای حوزه 3 خواهر کرمانشاه

بیست: در چهارمین جلسه دوره تربیت و تعالی حوزه ای آسیب های فرا روی انقلاب اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش کرمانشاه بیست، کریمی مدرس حوزه علمیه و دانشگاه در چهارمین جلسه دوره تربیت و تعالی حوزه ای با محوریت آسیب های فرا روی انقلاب اسلامی که با حضور اعضای شورای حوزه دانش آموزی شهید فهمیده خواهران و فرمانده واحد های مقاومت بسیج برگزار گردید گفت: برای شناسایی عوامل مخرب در مسیر حرکت صحیح هر نظام باید شناخت  کافی از عوامل و اهداف اصلی و روابط محوری آن وجود داشته باشد همانطور که یک پزشک باید ابتدا شناخت روشنی از یک بدن سالم را پیدا کند تا امکان بیماری یابی را بدست آورد.


کریمی ادامه داد:  تحولات مردم، بازگشت به هویت اسلامی خویش، بیداری فطرتهای پاک به ویژه در بین نسل جوان، آمادگی برای گذشت و ایثار و جانبازی در راه آرمان، گسترش شناخت از ابعاد مفاسد نظام شاهنشاهی در کنار جاذبه‌های دست یابی به جامعه ایده آل اسلامی، زمینه را برای حرکت وسیع توده‌های مردم آماده ساخته است.


وی در خصوص آسیب های فرا روی انقلاب اسلامی افزود : منظور از آسیب شناسی، شناسایی آن دسته از عوامل مهم و مؤثری است که به وجود آمدن و تداوم حیات آنها می‏تواند فرآیند تحقق اهداف هر نظامی را متوقف و یا به صورت محسوس نماید.


وی سپس به مهمترین عوامل آسیب رسان به تحقق اهداف انقلاب اشاره و عواملی چون نظامهای باقی مانده از رژیم گذشته، فرهنگ باقی مانده از رژیم گذشته، اشتباهات مهم در بعد از پیروزی انقلاب، آثار فعالیتهای مخرب دشمنان انقلاب با تأکید بر آثار تهاجم فرهنگی دشمن و ... را برشمرد و به در ادامه آسیب های احتمالی آینده را بیان کرد.


این استاد دانشگاه گفت: سه عامل حیاتی برای تداوم انقلاب ارتباط مردم با اسلام، مردم با رهبری و رهبری با اسلام است که بایستی پیوندشان مستحکم تر شود.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.