92/10/23
تعداد نظرات:0
12:50
شماره مطلب:139210232011
-A A +A

جراحان برجسته فک و صورت 10 کشور جهان در تهران گردهم می آیند

رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران از حضور 22 تن از اساتید برجسته بیش از 10 کشور جهان در جریان برگزاری این کنگره در تهران خبر داد.

به گزارش طنین یاس ، کتر علی حسنی با اعلام اینکه دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران که از 7 تا 9 اسفند ماه 1392 در هتل المپیک تهران برگزار می شود، گفت: هدف این کنگره، ارائه آخرین دستاوردها و پیشرفتهای علمی در ارتباط با جراحیهای دهان، فک و صورت بوده و محورهای مورد بحث در این کنگره علمی شامل مواردی چون آسیبهای ناحیه فک و صورت، جراحیهای ارتوگناتیک و زیبایی صورت، درمان بیماران مبتلا به شکاف کام و لب، ناراحتیهای مفصل گیجگاه فکی، جراحی تومورها و سرطانهای ناحیه فک و صورت، درمانهای پیشرفته ایمپلنت، بازسازی استخوانهای فک و صورت و عفونتها است.

وی خاطر نشان کرد: در این کنگره برای اولین بار مباحث پیشرفته‌ای در زمینه مهندسی بافت و کاربرد سلولهای بنیادی در بازسازی ناحیه فک و صورت ارائه خواهند شد.

حسنی به برگزاری چهارمین سمپوزیوم ایمپلنت خلیج فارس و دومین جشنواره تحقیقاتی جوان بصورت همزمان با دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران اشاره کرد و افزود: در سمپوزیوم ایمپلنت مباحث پیشرفته‌ای در زمینه بازسازی استخوان فک جهت کارگذاری مناسب ایمپلنت و همچنین مباحثی در زمینه پیشگیری و درمان عوارض درمان ایمپلنت خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: از مشخصات بارز کنگره امسال باید به برگزاری کارگاههای تخصصی فک و صورت برای اولین بار از جمله کاربرد ژل، فیلر، بوتاکس ، بلفاروپلاستی، راینوپلاستی، درمان‌ مشکلات مفصل گیجگاهی فکی و جراحیهای ایمپلنت زایگوماتیک که در بیمارستان انجام می‌شوند اشاره کرد.

حسنی ادامه داد: از دیگر کارگاههای که در این کنگره برگزار می‌شود باید به کارگاههای اورژانسهای پزشکی در مطب دندانپزشکی، و همچنین برگزاری 8 کارگاه تخصصی ایمپلنت اشاره کرد.

رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان ، فک و صورت ایران امتیاز بازآموزی این کنگره  علمی را 26 امتیاز عنوان کرد و گفت: در حاشیه برگزاری این کنگره نمایشگاهی با حضور شرکتهای داخلی و خارجی جهت ارائه محصولات، مواد و تجهیزات فک و صورت و ایمپلنت خواهند پرداخت .     

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.