96/1/19
تعداد نظرات:0
18:04
شماره مطلب:139611924088
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد خبر داد::

تولید فیلم کوتاه انقلاب دانش آموزی

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد خبراز تولید فیلم کوتاه " انقلاب دانش آموزی" توسط دانش آموزی بسیجی یزد عضو جبهه مقاومت سایبری این استان داد.

محمد اسلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد در گفتگو با یزد بیست با اعلام این خبر افزود: فیلم کوتاه " انقلاب دانش آموزی" به صورت کامل توسط خود دانش اموزان بسیجی آماده و تمام مراحل تولید اعم از فیلم نامه، فیلمبرداری، تدوین، کارگردانی و... را خود دانش آموزان انجام داده اند.

وی اظهار داشت: سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد وظیفه ذاتی خود می داند که دانش آموزان مستعد وتوانمند را در تمامی عرصه ها به ویژه عرصه هنر ورسانه شناسایی و خط دهی و آموزش های لازم را برای آنها برگزار و در نهایت انها را به مسیرمورد نیاز انقلاب اسلامی هدایت نماید.

اسلامی در ادامه با بیان اینکه سازمان بسیج دانش آموزی در همین راستا اقدام به تشکیل وراه اندازی گردان های تخصصی سایبری در سطح دانش آموزی کرده خاطرنشان کرد: به لطف ومدد الهی این سازمان توانسته در تمامی شهرستانها این گردان های تخصصی را تشکیل و برنامه های مد نظر را برای آنها پیاده سازی نماید.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد ادامه داد: فیلم کوتاه " انقلاب دانش آموزی" برآمده از دل همین دانش آموزان شناسایی و سازمان دهی شده در گردان های تخصصی سایبری می باشد که توانستند با اتکا وایمان به توانمندی ها وحمایت و پشتیبانی سازمان بسیج دانش آموزی در تمامی مراحل ساخت این فیلم کوتاه قدمی در زمینه تولید محتوا بردارند.

اسلامی با توصیه به تمامی افراد برای دیدن این فیلم کوتاه خاطرنشان کرد: باید توجه داشت این کار توسط دانش آموزانی تولید شده است که تقریبا تجربه ای در زمینه ساخت فیلم نداشته اند و ساخت این فیلم قدم اول آنها بوده است که باید با پشتیبانی، حمایت وهمراهی وتوانمندسازی این آینده سازان انقلاب اسلامی آنها را برای ساخت پروژه های بزرگتر وبا کیفیت تر آماده کرد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد با بیان اینکه دانش آموزان سازماندهی شده در قالب گردان های تخصصی سایبری دانش آموزی استان یزد هم اکنون برنامه های گوناگونی اعم از ساخت نرم افزار اندروید، فیلم کوتاه،تولید پادکست، اینفوگرافیک ، موشن گرافیک و... را انجام داده و میدهند ابراز امیدواری کرد: که این دانش آموزان بتوانند در 25سال آینده فیلم مراحل نابودی رژیم صهیونیستی را که وعده نابودی آن را امام خامنه ای عزیزمان داده اند را بسازند و آن را معرض نمایش تمام مردم جهان قرار دهند.

 

جهت دریافت نسخه کم حجم این فیلم کوتاه از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.