96/3/21
تعداد نظرات:0
10:04
شماره مطلب:139632126296
-A A +A

برگزاری نشست هماهنگی طرح هجرت 3 در اسلام آباد غرب

بیست: نشست هماهنگی طرح هجرت 3 در سالن جلسات آموزش و پرورش اسلام آباد غرب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بیست از اسلام آبادغرب، نشست هماهنگی طرح هجرت 3 در شهرستان اسلام آباد غرب با حضور مدیر آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان و سایر اعضا در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.


در این جلسه در خصوص چگونگی برگزاری افتتاحیه طرح و دریافت نیاز مندی های مدارس و نحوه بکارگیری استاد کاران و دانش آموزان شرکت کننده در این طرح ، مواردی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

حسن رجبی، مدیر  اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب با تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان درحادثه ترورستی روز گذشته  درخصوص موضوع طرح هجرت با هدف ترویج فرهنگ کار و تلاش در جامعه دانش آموزی و حسن استفاده از نیروی های با نشاط نوجوان و جوان برای سازندگی کشور در سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل سخنانی بیان کرد.


در ادامه سرهنگ خدادادیان فرمانده سپاه ناحیه شهرستان با تحلیل حادثه تروریستی مرقد امام و مجلس، به ارائه پیشنهادات در خصوص اجرای طرح هجرت 3 پرداخت  .


سپس بهروز جلیلیان رئیس اداره آموزش وپرورش حمیل پیشنهادات خود را پیرامون اجرای طرح هجرت 3 در منطقه حمیل مطرح کرد.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه ، نظرات پیشنهادی و اجرایی خود را در مورد چگونگی اجرای طرح هجرت و نحوه همکاری سپاه و آموزش و پرورش اعلام کردند .
 
گفتنی است در راستای اجرایی شدن شعار سال ( اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل) محور کار دانش آموزان مدارس پسرانه نیز در دو موضوع تعمیر میز و نیمکت و ایزوگام مدارس  متمرکز شود.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.