96/4/3
تعداد نظرات:0
11:01
شماره مطلب:13964326693
-A A +A
میرزایی:

آغاز اردوهای طرح هجرت 3 در روانسر

بیست: فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی روانسر از آغاز اردوهای طرح هجرت 3 در تابستان امسال خبر داد.

عثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در نشست کمیته پشتیبانی بسیج دانش آموزی با اشاره به به اهمیت فعالیت های طرح هجرت 3 در راستای آموزش مهارت های حرفه ای گفت: در طرح هجرت 3 امسال 150دانش آموز دبیرستانی به میزان یک هزار و 500نفر روز در 2 اردوگاه فرهنگی به تفکیک دختر و پسر سازماندهی می شوند .

ویسی افزود : این تعداد دانش آموز دریک دوره 10 روزه رنگ آمیزی و زیبا سازی20واحد آموزشی این شهرستان را با همکاری قرارگاه بسیج سازندگی انجام می دهند.

وی به برگزاری کلاس های فرهنگی ،عقیدتی به دانش آموزان در مقابله با هجمه های فرهنگی در اردوگاه های طرح هجرت نیز اشاره کرد و افزود : دانش آموزان فقط در نوبت های صبح در کارهای زیبا سازی و رنگ آمیزی همکاری می کنند و 2 ساعت نیز در کلاس های رایانه ، تربیت بدنی ونشست های و تربیتی آموزش های لازم را زیر نظر مربیان مجرب فرامی گیرند .

علی میرزایی فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان روانسر نیز گفت : قرارگاه سازندگی امکانات مورد نیاز رنگ آمیزی ، مرمت وبهسازی مدارس معرفی شده از سوی آموزش وپرورش را تهیه و به دانش آموزان روزانه مبلغی تحت عنوان دهان شیرینی پرداخت می شود .

میرزایی افزود : با توجه به اهمیت برنامه های طرح هجرت 3 و مدرسه نیز فضایی مقدس است ،زیبا سازی مدارس و ایجاد فضایی با نشاط برای تحصیل دانش آموزان از اولویت های طرح هجرت 3می باشد .

فرمانده بسیج دانش آموزی، غنی سازی اوقات فراغت، مشارکت دانش آموزان در عرصه های اجتماعی ، پرورش حس مسئولیت و تجربه اندوزی را از اهداف طرح هجرت 3 برشمرد .

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.