96/4/8
تعداد نظرات:0
09:59
شماره مطلب:13964826844
-A A +A
با همکاری بسیج دانش آموزی/

یادبود شهدای فرهنگی و دانش آموز در پاوه افتتاح شد

بیست: به مناسبت هفتم تیرماه یادبود شهدای فرهنگی و دانش آموز در شهرستان پاوه افتتاح شد.

یادبود شهدای فرهنگی و دانش آموز آموزش و پرورش شهرستان پاوه به مناسبت هفتم تیرماه گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قوه قضائیه باحضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، مدیر آموزش و پرورش، روسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین افتتاح شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان پاوه در این مراسم با بیان اینکه خاطرات شهدا همواره در جامعه زنده است، امنیت و آرامش کشور را مرهون مجاهدت ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران دانست.

مختار برزگرفرد افزود: ما باید در زمینه زنده نگه داشتن یاد و خاطره و جانفشانی شهدا بویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز تلاش بیشتری داشته باشیم تا این راه برای نسل های آینده تبدیل به یک فرهنگ و الگو در جامعه شود.

وی برپایی یادبود شهدای فرهنگی و دانش آموز آموزش و پرورش پاوه را بهانه ای برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره 39 نفر از این عزیزان دانست تا با الگوگیری از برنامه ها و اهداف شهدا بتوانیم راه آنان را ادامه دهیم.


گفتنی است در آیین افتتاح یادبود شهدای فرهنگی و دانش آموز که با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده پاوه برپا شد، سرهنگ بهشتی راد فرمانده سپاه پاوه، لطفی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمودی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر، معاونین و کارکنان آموزش و پرورش پاوه حضور داشتند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.