96/4/12
تعداد نظرات:0
09:49
شماره مطلب:139641226952
-A A +A

برگزاری افتتاحیه طرح هجرت3 در کرمانشاه

بیست: مراسم افتتاحیه طرح هجرت3 با حضور جمعی از مسئولین در سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، در افتتاحیه طرح هجرت که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، فرماندار، مسئول بسیج سازندگی استان مدیریت سازندگی سازمان بسیج دانش آموزی استان برگزار شد، مجتبی بیاتی معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم (ص) با تجلیل از اقدام شجاعانه و مقتدرانه سپاه پاسداران در شلیک موشک به مقر داعش گفت: طرح هجرت 3 با هدف شناسایی ، هدایت و بکارگیری قابلیت ها ،توانمندی ها وظرفیت های دانش آموزان، نهادینه کردن فرهنگ کار،تلاش و مسئولیت پذیری و پرورش روحیه تعاون و همکاری در دانش آموزان اجرا می شود.


وی افزود: ضرورت دارد تا در کنار توجه به بهسازی، زیباسازی و نشاط مدارس به تقویت فعالیت های فرهنگی و تربیتی هم توجه خاص شود


بیاتی بر نقش فضای مناسب آموزشی در روحیه و یادگیری دانش آموزان تاکیدکرد و گفت: فضای آموزشی مناسب نشاط، شادابی و پویایی را در دانش آموزان رقم خواهد زد.


درادامه رنجبر فرماندار  استان بر این نکته تاکید کرد که چنانچه کلاس درس رنگ آمیزی مناسبی داشته باشد تاثیر روانی آن بر یادگیری بهتر دانش آموزان ملموس و مشهود خواهد بود .
وی ادامه داد: طرح هجرت 3به دنبال نهادینه کردن مفاهیم و ارزش هایی است که می تواند در تکامل شخصیتی دانش آموزان تاثیر گذارباشد.


سپس فتاحی فرمانده حوزه 2 بسیج دانش آموزی خواهر کرمانشاه گفت: طرح هجرت 3 باهمکاری سپاه، بسیج دانش آموزی وآموزش وپرورش با موضوعیت رنگ آمیزی، نقاشی، دیوار نویسی در مدارس انجام می شود، دانش آموزان باحضوردرعرصه های سازندگی می توانند نقش موثری در رسیدن به اقتصادمقاومتی داشته باشند و علاوه بر خود سازی به فضای جامعه کمک کنند.


فتاحی ادامه داد: طرح هجرت 3 باهدف شناسایی، هدایت و بکارگیری قابلیت ها و توانمندی هاوظرفیت های دانش آموزان، نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش و مسئولیت پذیری و پرورش روحیه همکاری در دانش آموزان  اجرا می شود و ضرورت دارد تا در کنار توجه به همیاری و زیبا سازی ونشاط مدارس به تقویت فعالیت های فرهنگی وتربیتی هم توجه  خاص شود.


وی تصریح کرد: مسئولیت پذیری،تعاون وهمکاری روحیه کار گروهی واحترام به حقوق دیگران را از جمله اثرات کار جمادی برشمرد واضافه کرد در کنار نتایج مفیدی که طرح هجرت 3 دارد به تبع آسیب هایی هم می تواند قابل تصور باشد که برای جلو گیری از آنهاباید برنامه ریزی کرد.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.