96/4/12
تعداد نظرات:0
11:47
شماره مطلب:139641226963
-A A +A
کرمی:

طرح هجرت باعث ایجاد خودباوری و روحیه نشاط دانش آموزان می شود

بیست: فرمانده سپاه ناحیه دالاهو گفت: طرح هجرت باعث ایجاد خودباوری و روحیه نشاط در دانش آموزان می شود.

به گزارش خبرنگار بیست از دالاهو، سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه دالاهو در مراسم افتتاحیه طرح هجرت بیان داشت: هدف از این طرح لبیک به ندای رهبری است که برکاتی عمرانی، تبلیغی و فرهنگی را در بر خواهد داشت و به دانش آموزان این امکان رامی دهد که در این عرصه خود و توانمندی هایشان را به عرصه حضور رسانده و همچنین باعث ایجاد خودباوری و روحیه نشاط دانش آموزان می باشد .


کرمی از دیگر اهداف این طرح را ارتقای توانمندی،تجربه وآشنا سازی آنان با فعالیتهای گروهی عنوان کرد .


 در ادامه وی به تشریح برنامه های اردوهای جهادی و طرح هجرت 3 پرداخت و بیان داشت:  این برنامه ها را باید با دقت و برنامه ریزیهای دقیق انجام داد زیرا می تواند بستر مناسبی در جهت بصیرت افزایی و آگاهی و مقابله با تهدیدها و ترفندها و نقشه های شوم دشمنان باشد .


  کرمی خاطر نشان کرد: برگزاری حلقه های صالحین و همچنین کلاسهای ورزشی همچون فوتسال تنیس و والیبال و دیگر ورزشها باید دررأس کار قرارگیرد و با برپایی کلاسهای متنوع زمینه بروز استعدادهای نهان دانش آموزان فراهم شود .


وی در ادامه تصریح کرد: طرح هجرت می تواند عامل بسیار مهمی درتربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان در عرصه های کار باشد تا دانش آموزان بتوانند درحفظ و نگهداری مدارس که در دست آنها امانت است بسیارکارساز باشند .


 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.