96/4/13
تعداد نظرات:0
10:04
شماره مطلب:139641326988
-A A +A
ویسی:

سازماندهی 3 یک هزار و 500دانش آموز در طرح اردویی فرهنگی هجرت

بیست: مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر گفت: در طرح اردویی فرهنگی هجرت 3 یک هزارو 500دانش آموز در دو  اردوگاه فرهنگی وتربیتی سازماندهی می شوند .

عثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در آئین شروع بکار برنامه های اردویی طرح هجرت 3 که در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد گفت : در طرح اردویی فرهنگی هجرت 3 یک هزارو 500دانش آموز در دو  اردوگاه فرهنگی وتربیتی به تفکیک دختر وپسر سازماندهی می شوند .

ویسی با اشاره به ثبت نام بیش از 150 دانش آموز بسیجی در برنامه های طرح هجرت 3 افزود : دانش آموزان در دوره ی ۱۰ روزه مهارت های لازم را در زمینه ی مرمت و بهسازی مدارس فرا گرفته و همچنین به مدت دو ساعت با حضور در کلاس های کامپیوتر، تربیت بدنی و... زیر نظر مربیان، آموزش می بینند.

وی در ادامه گفت : غنی سازی اوقات فراغت ، مشارکت دانش آموزان در عرصه های اجتماعی ، پرورش حس مسئولیت و تجربه اندوزی را از اهداف طرح هجرت 3 می باشد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسرافزود : براساس برنامه ریزی های انجام شده ،بیش از ۲۰ باب مدرسه در سطح شهرستان روانسر رنگ آمیزی، زیبا سازی ،مرمت و بازسازی می شوند.


گفتنی است در این آئین نوری معاون فرمانداری ،غفوری معاون پرورشی آموزش وپرورش ، امیری مسئول قرارگاه سازندگی بسیج سپاه روانسر و مدیران مدارس نیز حضور داشتند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.