96/4/14
تعداد نظرات:0
11:58
شماره مطلب:139641427037
-A A +A
کریمی:

طرح هجرت گامی موثر در محرومیت زدایی

بیست: فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه گفت: طرح هجرت گام های بلندی در راستای عمران و آبادانی مدارس روستاهای محروم است.

 به گزارش کرمانشاه بیست، جلسه کمیته پشتیبانی طرح هجرت 3استان کرمانشاه  با حضور  اعضا کمیته در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه 3 برگزار شد.

محمد جعفر نجفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 در خصوص اردوی جهادی طرح هجرت گفت: اردوهای جهادی علاوه بر ایجاد عمران وآبادانی، سبب سازندگی فردی و درونی شده و می ‎ تواند محرومیت‌ها را رفع کند .

وی افزود: استفاده از نیروهای جوان و بسیجیان در اردوهای جهادی می‌تواند به حضور دانش اموزان در عرصه بسیج تشویق کند که بسیج سازندگی در این کار و همچنین فعالیت‌های عمرانی پیشرو بوده است .

در ادامه سرهنگ کریمی تصریح کرد: با کمک دانش آموزان انقلابی و مومن و حضور آنها در مدارس و نقاط محروم می ‎ توان محرومیت ‎ ها و کمبودها را رفع کرد و مدارس محروم یک رونق ‎ گیرند و  به جایگاه خود برسند .


کریمی اظهارکرد: با فرا رسیدن ایام تعطیلات تابستان باید از ظرفیت دانش‌آموزان علاقمند به اردوهای جهادی استفاده کرد و از این ظرفیت‌در راستای رفع محرومیت‌ها استفاده کنیم .

وی یادآور شد: با استفاده از ظرفیت اردوهای جهادی و طرح هجرت، میتوانیم گام های بلندی در راستای عمران و آبادانی مدارس  روستاهای محروم برداریم .

این مسئول گفت: به یاری خداوند متعال از امروز این طرح را با همکاری اداره آموزش وپرورش استان کرمانشاه در مدارس با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و کمک به دولت در زمینه اشتغال زایی و رفع محرومیت اجرایی خواهیم کرد.

 کریمی افزود: به یاری خداوند متعال امسال این طرح را فراتر وگسترده تر از سالهای  گذشته و در سطحی وسیع تر و در زمینه های مختلف از جمله بهسازی و نوسازی مدارس اجرا می کنیم .

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.