96/4/19
تعداد نظرات:0
10:39
شماره مطلب:139641927190
-A A +A

سردار غیب پرور در همایش «تجلی اخلاص»: هجمه به سپاه، هجمه به انقلاب اسلامی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اکنون مهمترین مقاومت‌ها در دفاع از انقلاب و اسلام توسط پاسداران صورت می‌گیرد، پس زدن سپاه به معنای زدن انقلاب است.

به گزارش بیست، سردار سرتیپ «غلامحسین غیب پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ملی «تجلی اخلاص» که با حضور صدها نفر از دست‌اندرکاران و فعالان راهیان نور صبح امروز در سالن 5 آذر سازمان بسیج برگزار شد، خطاب به کسانی که به سپاه هجمه وارد می‌کنند، گفت: اکنون مهمترین مقاومت‌ها در دفاع از انقلاب و اسلام توسط پاسداران صورت می‌گیرد پس زدن سپاه به معنای زدن انقلاب است.
 
وی افزود: خیلی‌ها متاسفانه سعی‌شان بر این است که روحیه ایستادگی را به روحیه خوش‌نشینی، راحت طلبی و زندگی مرفه و اینکه چه کار به دشمن و آمریکا داریم؟ تبدیل کنند.
 
سردار غیب پرور گفت: یکی از مولفه‌های قدرت ملی ما مردم هستند، لذا هیچ کس نمی‌تواند مردم را نادیده بگیرد و پشت تریبون قربان صدقه مردم برود؛ اگر این گونه باشد این خیانت است. و اگر از روی دل باور کردید، نماد ایستادگی مردم، سپاه است آن را نمی‌کوبید.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: کسانی یا جریانی که خنجر از روی بسته و نسبت به سپاه مطالبی عنوان می‌کنند، توقع نداشته باشند ما نسبت به آن‌ها این گونه فکر کنیم که از روی جهالت مطالبی را بیان می‌کنند؛ ما نسبت به این‌ها به دیده تردید نگاه می‌کنیم چون سپاه نماد ایستادگی یک ملت محسوب می‌شود؛ در این نماد مبارک بود که فرزندان انقلاب رشد کردند و شهید و جانباز شدند.
 
وی افزود: اگر ما، لشکریان در خدمت انقلاب و نظام در طراز انقلاب اسلامی به حد کافی تربیت کرده بودیم، کف خیابان‌ها و اقتصاد ما این گونه نبود و هر انسان بی‌بته‌ای جرات نمی‌کرد در فضای سیاسی عرض اندام کند، لذا اگر این گونه موارد وجود دارد از ما است که بر ماست. 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.