96/4/26
تعداد نظرات:0
08:46
شماره مطلب:139642627468
-A A +A
در افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور بخش دختران عنوان شد:

توزیع ۴ میلیون کتاب احکام دین در بین دانش‌آموزان کشور

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۴ میلیون کتاب احکام دین بین دانش‌آموزان سراسر کشور توزیع شده است.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج دانش اموزی ازاردبیل سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، محمدرضا مسیب‌زاده در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر 4 میلیون جلد کتاب احکام دین در بین دانش‌آموزان کشور توزیع شده که این امر نقش به سزایی در آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ نماز و قرآن کریم داشته است.

مسیب زاده با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت حافظان قرآن برنامه‌ریزی منسجم و هدفمندی پیش‌بینی کرده است، افزود: این برنامه‌ها به طور منظم انجام می‌شود و ما توانسته‌ایم در بین دانش‌آموزان کشور اقدامات بسیار خوبی انجام دهیم.

وی از برگزاری طرح نور و نور باران در کشور خبر داد و گفت: این طرح‌ها نیز با محوریت مدرسه و دانش‌آموزان توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود که نقش تاثیرگذاری داشته است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: یکی دیگر از طرح‌های وزارت آموزش و پرورش در حوزه نماز، عترت و قرآن طرح یاوران نماز است که این طرح نیز همه‌ساله با استفاده از ظرفیت مدیران و دانش‌آموزان بسیار خوب برگزار می‌شود که امسال نیز با جدیت ادامه خواهد داشت.

محمد رضا مسیب زاده از سرمایه‌گذاری در حوزه قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر خبر داد و تصریح کرد: دانش‌آموزان دختر نیز همانند دانش‌آموزان پسر از خدمات وزارت آموزش وپرورش به طور مناسب برخوردار می‌شوند.

مسیب زاده  برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان ویژه پسر در اردبیل را بسیار خوب و بسیار قابل قبول عنوان کرد و گفت: این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد که انتظار می‌رود مسابقات ویژه دانش‌آموزان دختر نیز به طور منظم و باشکوه برگزار شود.

وی اظهار کرد: 33 تیم از استان‌های کشور در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر شرکت کرده‌اند که در پایان از نفرات برتر با اهدای لوح سپاس و جوایز تجلیل و قدردانی می‌شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.