96/5/8
تعداد نظرات:0
12:28
شماره مطلب:13965827911
-A A +A

برگزاری کلاس تابستانه طرح هجرت 3 دانش آموزی در واحد انقلاب دالاهو

بیست: کلاس تابستانه طرح هجرت 3 دانش آموزی در واحد انقلاب دالاهو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بیست از دالاهو،  حجت الاسلام پوراکرمی استاد حوزه علمیه، در جمع دانش آموزان طرح هجرت با بیان اینکه این طرح به منظور بازسازی و بهسازی مدارس برگزارمی‌شود افزود: طرح هجرت 3 همه ساله در شهرستان دالاهو همراه با سراسر ایران اسلامی با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود در این طرح دانش‌آموزان به تعمیر،بازسازی و بهسازی و رنگ‌آمیزی مدارس شهرستان اقدام خواهند کرد .


وی افزود: هدف از طرح هجرت 3 محرومیت‌زدایی از مدارس، پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، فراهم‌سازی زمینه مشارکت آنان در فعالیت‌های عمرانی با حس تعهد و خصلت بسیجی بیان کرد.


این استاد حوزه عنوان کرد: طرح هجرت می‌تواند عامل بسیارمهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش‌آموزان در عرصه‌های کار باشد و دانش‌آموزان بتوانند در حفظ و نگهداری مدارس که در دست دانش‌آموزان امانت است بسیار کارسازباشد.


حجت الاسلام پوراکرمی گفت: هدف اصلی از اجرای برنامه‌های طرح هجرت، خودسازی و تمرین مهارت‌های زندگی وبرقراری ارتباط اجتماعی و گروهی است و یکی از بهترین برنامه‌ها برای جوانان و نوجوانان در کنار مشارکت در بهسازی فضاهای آموزشی و پرورشی، فراهم آوردن روحیه‌ی تفکر و اندیشه در چگونگی شناخت خالق هستی و جهان آفرینش است.


 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.