96/5/17
تعداد نظرات:0
10:43
شماره مطلب:139651728166
-A A +A
دانش اموز برتر کنکور96 در گفتگو با خبرنگار بسیج دانش اموزی عنوان کرد :

ایمان به خدا ، تلاش وعلاقه بیش از حد به درس و مدرسه رمز ÷یروزی بود / امروز جواب زحمات چندین ساله ام را از خدا گرفتم / دانشگاه تهران دررشته پزشکی درانتظار مهدی شفیعی از اردبیل

مهدی شفیعی دانش آموز بسیجی حوزه یک پیرزاده از مدرسه تیزهوشان بهشتی اردبیل ازبرترین های کنکور سال 96 که توانست با زحمات شبانه روزی خود رتبه 9 کشوری را به خود اختصاص دهد. 

 مهدی شفیعی دانش آموز فعال بسیجی در گفتگو با خبرنگارسازمان بسیج دانش اموزی ازاردبیل صبح امروز در مدرسه شهید بهشتی ناحیه یک اردبیل اظهارداشت : رمز موفقیت من ایمنا به خدا ، تلاش مداوم و علاقه بیش از حد به درس ومدرسه و کتاب بود.

 

شفیعی با اشاره به اینکه از ماهای قبل کنکور مدام در حال مطالعه و کتاب خوانی بودم افزود: لذت بردن از مطالعه کتاب های درسی و علاقه بیش از حد من به کتاب و مطالعه رمز موفقیت من در کنکور سال 96 بود.

وی با قدردانی از پدرومادر خود، مدیر مدرسه ومعلمان که نقش اساسی در موفقیت هایشان داشتند افزود:انرژی که من از پدرومادر خود می گرفتم موجب روحیه بخشی بنده و انگیزه کامل من به درس خواندو مطالعه کتاب می شد.

این دانش اموز بسیجی با اشاره به اینکه در هیچ کلاس اموزشی شرکت نداشتم افزود: دانش اموزان نباید فقط به مطالب گفته شده در کلاس درس بپردازند بلکه خود نیز باید در خانه و بیرون از مدرسه بصورت تخصصی به مطالب گفته شده وارائه شده توسط معلم بپردازند تابتوانند به خوبی مطالب درسی را درمدارس و کلاس های درس دریافت کنند.

شفیعی از با خبر شدن رتبه تک رقمی خود که توسط عمویشان اطلاع رسانی شده بود خبرداد وافزود: اولین خبر را دیروز عصر عموی من ساعت 15 عصر بصورت تلفنی به من خبرداد که از خوشحالی سجده ی شکر بجای اوردم .

وی بیان کرد : حالا که رتبه 9 کشوری را درکنکور سال  96 در رشته تجربی کسب نمودم دوست دارم در دانشگاه تهران در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهم که از امروز یکی از کرسی های دانشگاه تهران در انتظار من است تا تلاش خود را برای آینده خود و خدمت به مردم در ان دانشگاه ادامه دهم.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی ازاردبیل مهدی شفیعی دانش اموزی بسیجی فعال از حوزه یک پیرزاده ناحیه یک اردبیل توانسته است رتبه 9 رشته تجربی را در سطح کشور در کنکور سراسری سال 96 اذعان خود کند.

 

 

سه دانش اموزبسیجی برتر کنکور سال  96 از ناحیه یک شهرستان اردبیل مدرسه شهید بهشتی

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.