96/5/22
تعداد نظرات:0
11:19
شماره مطلب:139652228300
-A A +A
مریدی:

طرح هجرت یک دوره انسان سازی و خداشناسی است

بیست: دانش آموز شرکت کننده در طرح هجرت گفت: طرح هجرت یک دوره انسان سازی و خداشناسی است.

مریدی در گفتگو با خبرنگار بیست از دالاهو در خصوص هدفش از حضور در طرح هجرت3 اظهار داشت: طرح هجرت یک دوره انسان سازی و خداشناسی است، علاوه بر اینکه زمینه مهارت‌آموزی و فن‌آموزی دانش‌آموزان را فراهم می‌کند زمینه‌های بهسازی و زیباسازی فضای آموزشی را ممکن می‌کند.

وی بیان کرد: بازسازی و زیباسازی مدارس از یک سو و توانمندسازی دانش‌آموزان از سوی دیگر بسترهای مناسب این طرح است که موجب شده است همه ساله تعداد زیادی از دانش‌آموزان برای حضور در این طرح ثبت‌نام کرده و در عرصه‌های سازندگی حضور یابند.


وی ابراز کرد: دانش‌آموزان به عنوان نیروی جوان و کارآمد جامعه می‌توانند با حضور در عرصه‌های سازندگی و تلاش در راستای عمران و آبادانی کشور گام‌های موثری را بردارند.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که برای اجرای طرح هجرت در بین دانش‌آموزان در نظر گرفته ایجاد رابطه عاطفی بین دانش‌آموزان و محیط مدارس است.
این دانش آموزی جهادگر ادامه داد: هنگامی که دانش‌آموزان در نوسازی و بازسازی مدارس خود همکاری و همراهی داشته باشند نسبت به محیط علاقه بیشتری پیدا کرده و در حفظ و مراقبت آن تلاش بیشتری انجام می دهند. ضمن اینکه براساس اهداف ارائه شده، طرح هجرت موجب ایجاد تقویت مبانی اعتقادی، اجتماعی و اخلاقی دانش‌آموزان می‌شود.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.