96/5/30
تعداد نظرات:0
09:19
شماره مطلب:139653028521
-A A +A

بازی نجاتگر

هدف از ساخت بازی نجاتگر، شناسایی و از بین بردن فعالیت‌های غیر انسانی توسط آمریکا و اسرائیل و پرده‌برداشتن از فعالیت‌های هسته ای غیر قانونی و جنایاتی است که این دو کشور با همکاری یکدیگر و چند کشور دیگر از جمله انگلیس انجام می‌دهند.


 بازی تمام ایرانی "نجاتگر" با استفاده از حس همزاد پنداری در بازیگر و با هدف ایجاد دنیایی بدون ظلم و ستم که کشورهایی همچون آمریکا و اسراییل و همیارانش باعث آن می‌شوند،  با استفاده از ابزارهای پیشرفته جنگی مبادرت به از بین بردن مراکز و پایگاه‌های هسته ای غیر قانونی این کشورها و نیز رسوایی آن‌ها بین ملت‌ها می‌پردازد که مراحل ساخت و طراحی خود را می‌گذراند.
 
 در این بازی از ابزارها و امکانات پیشرفته ای مانند استفاده از Motion Capture وایکان در تولید انیمیت ها، تولید قدرتمندترین انیمیشن رئال ایرانی، نورپردازی مستقیم از برنامه 3D MAX و ... استفاده شده است تا بتوان این بازی را به یک بازی جذاب برای کاربران تبدیل نماید. 
 
هدف از ساخت این پروژه در بازی، شناسایی و از بین بردن فعالیت‌های غیر انسانی توسط آمریکا و اسرائیل و پرده‌برداشتن از فعالیت‌های هسته ای غیر قانونی و جنایاتی است که این دو کشور با همکاری یکدیگر و چند کشور دیگر از جمله انگلیس انجام می‌دهند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.