96/6/4
تعداد نظرات:0
10:38
شماره مطلب:13966428677
-A A +A
عظیمی:

زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست

بیست: فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست و ما هر چه داریم از برکت خون این عزیزان است.

 

به گزارش خبرنگار بیست از صحنه، سرهنگ عزت الله عظیمی در مراسم یادواره آبرو محله شهید کریم جعفری عنوان کرد: زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست و ما هر چه داریم از برکت خون این عزیزان است.

 

وی ادامه داد : تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت بزرگ منطقه از برکت شهداست و هر چه که شهدای ما زیاد بشوند اقتدار ما نیز زیاد تر خواهد شد.

 

عظیمی خاطر نشان کرد : فداکاری شهدا و ایستادگی خانواده آنان باعث شده است که حجمه هایدشمن به نتیجه نرسد و نقشه های شوم آنان نقش بر آب شود.

 

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : به لطف خداوند آمادگی دفاعی سپاه نسبت به گذشته چندین برابر شده و این از همت شهداست که برای ما به ارمغان گذاشته اند.

 

وی بیان کرد : یک روز ضد انقلاب در بعضی نقاط کشور قد علم می کرد و کسانی مثل شهید جعفری در مقابل آنها ایستادند و با عمل خود امنیت را در کشور ما ایجاد کردند.

 

عظیمی گفت : امروز دشمن از راه جنگ فرهنگی حجمه وارد می کند و ما باید در این جنگ هم دشمن را ناکام گذاریم.

 

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : به واسطه قدرتی که شهدا به ما دادند امروز موشک رزمندگان ما در فاصله هزاران کیلومتری بر روی نقطه مورد هدف فرود می آید و این پیام برای کسانی که سر دشمنی با این ملت دارند می باشد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.