96/6/12
تعداد نظرات:0
10:02
شماره مطلب:139661228844
-A A +A
عظیمی:

طرح هجرت 3 در 15 فضای آموزشی شهرستان در حال اجراست

بیست: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت:هدف اردوی های طرح هجرت 3 نهادینه کردن تفکر بسیجی برای سازندگی و بالندگی مناطق محروم کشور است.

به گزارش خبرنگار بیست از صحنه، سرهنگ عزت اله عظیمی گفت: فعالیت اردوهای طرح هجرت 3 در جهت خدمت رسانی و محرومیت زدایی مناطق محروم کشور است.

وی با بیان اینکه 150 دانش آموز صحنه ای به منظور شرکت در طرح هجرت 3 فعالیت دارند افزود: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان از اهداف مهمی است که در اجرای این طرح ها مورد توجه بوده و با مشارکت گسترده آنان و برنامه ریزی های دقیق و منظم بسیج سازندگی هر سال شاهد مشارکت حداکثری دانش آموزان و دانشجویان در این طرح خواهیم بود.

 

عظیمی تلاش بی‎ منت و خالصانه را یکی از مهم‎ترین مولفه‎های تجلی یافته در اردوهای جهادی دانست و افزود: در تربیت سازمانی و تشکیلاتی آنچه به طور واقع نیاز امروز فعالیت‎های در راستای رضا و قرب الهی است همین دو مؤلفه تأثیرگذار است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه اظهار کرد: اجرای طرح هجرت سه از تدابیر مقام معظم رهبری برای توسعه و آبادانی مراکز آموزشی است.

 

وی با بیان اینکه پروژه ها در اردوهای طرح هجرت با پیوست فرهنگی، اقتصادی و عمرانی اجرا می شود تصریح کرد : بسیج سازندگی با اجرای برنامه های طرح هجرت گام مهم و موثری بر محرومیت زدایی برداشته است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.