96/6/13
تعداد نظرات:0
10:56
شماره مطلب:139661328870
-A A +A
برجی:

رکن اساسی اردوهای هجرت 3 فعالیت های فرهنگی و آموزشی است

بیست: معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مراسم اختتامیه طرح هجرت گفت: رکن اساسی اردوهای هجرت 3 فعالیت های فرهنگی و آموزشی است.

جمال الدین برجی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در اختتامیه طرح هجرت 3 شهرستان که در هنرستان نرگس خاتون برگزار شد گفت: بسیج سازندگی با بکارگیری استعدادهای جوانان توانسته نقش ارزشمندی را در توسعه و عمران مدارس ایفا نماید.


وی افزود: از جمله ویژگی های مهم طرح هجرت فراهم نمودن زمینه حضور جوانان علاقه مند به سازندگی در عرصه های عمرانی است.


برجی تصریح کرد: رکن اساسی برنامه های اردوهای هجرت 3 فعالیت های فرهنگی و آموزشی بود که به حمدالله برای 60 نفر از دانش آموزان دختر دو دوره آموزشی تزریقات و پانسمان و امدادی برگزار شد.


معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اسلام آبادغرب بیان کرد: در طرح هجرت امسال 20 واحد آموزشی رنگ آمیزی و 9 واحد آموزشی دیوار نویسی و 220 دستگاه میز و نیمکت تعمیر شدند.


در ادامه خزلی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی اسلام آبادغرب با بیان اینکه مشارکت در برنامه های جمعی وکمک کردن به هم نوع بخشی از اهداف فرهنگی این طرح است گفت: این طرح به مدت دو ماه و با شرکت 220 نفر دانش آموز برگزار شد که دانش آموزان ضمن بازسازی ومرمت سازی مدارس، تعمیر میز ونیمکت، خطاطی ودیوار نویسی طی دو دوره 10روزه در کلاس آموزش تزریقات وپانسمان نیز شرکت کردند. 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.