96/7/5
تعداد نظرات:0
11:03
شماره مطلب:13967529441
-A A +A
سهرابی زاده:

کسب علم و پیشرفت جهاد امروز شما دانش آموزان است

بیست: فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی گفت: کسب علم و پیشرفت جهاد امروز شما دانش آموزان است.

سرهنگ رضا سهرابی زاده ضمن تداعی کردن خاطرات هشت سال دفاع مقدس برای دانش آموزان دبستان شاهد امام حسین(ع) گفت : در هشت سال دفاع مقدس دانش  آموزانی حضور داشتند که با وجود سن پایین مردانه در میدان نبرد حاضر شده و جان خود را فدای ارزش های انقلاب اسلامی کردند.

سهرابی زاده ضمن تداعی کردن خاطرات هشت سال دفاع مقدس برای دانش آموزان دبستان شاهد امام حسین(ع) بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس دانش آموزانی حضور داشتند که با وجود سن پایین مردانه در میدان نبرد حاضر شده و جان خود را فدای ارزش های انقلاب اسلامی کردند.

وی خاطر نشان کرد : ما همواره در حال جنگ هستیم زمانی در پشت خاکریزهای  جبهه و جنگ و امروز در سنگر علم ودانش ؛ جهاد امروز شما دانش آموزان کسب علم و پیشرفت در زمینه تحصیلی است .

 
سهرابی زاده در ادامه افزود : امروز با وجود هجمه های فرهنگی که از طریق ماهواره و فضای مجازی در کشور گریبان گیر خانواده ها شده وظیفه شما دانش آموزان است که با آموختن دانش و فرهنگ استفاده صحیح از این ابزار ها ، گام های موثری در پیشرفت و اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی در کشور و حتی خارج از کشور ایفا کنید .
 
فرمانده حوزه مقاومت دانش آموزی در پایان تصریح کرد :  حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان صحنه در سال تحصیلی جدید برنامه های ویژه ای برای ارتقا سطح تحصیلی دانش آموزان در نظر دارد که آیه های تمدن یکی از این برنامه ها محسوب می شود

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.