96/7/13
تعداد نظرات:0
09:59
شماره مطلب:139671329613
-A A +A

برگزاری یادواره شهدا در دبیرستان فرهنگیان کرمانشاه

بیست: به همت بسیج دانش آموزی حوزه سه خواهر یادواره شهدا در دبیرستان فرهنگیان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، یادواره شهدا در دبیرستان دخترانه فرهنگیان کرمانشاه به همت حوزه سه بسیج دانش آموزی خواهر با حضور  اکبری رئیس سازمان بسیج دانش آموزی، جمالی معاونت فرهنگی سپاه ناحیه، خانواده شهید مدافع حرم علیخانی و جمعی از دیگر مسئولین برگزار شد.


عبداله زمانی مسئول مرکز بسیج دانش آموزی کرمانشاه ضمن تشکر از برگزارکنندگان یادواره شهدا بیان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و با برپایی این چنین مراسماتی خاطر شهدا را در ذهن نسل جوان و نوجوان پررنگ تر کنیم تا آنها با هدف متعالی شهدا  آشنا شوند .


عباس ویسی رزمنده دفاع مقدس با بیان زندگی شهدا و به ویژه شهدای مدافع حرم گفت: اگر دیروز شهدای هشت سال دفاع مقدس و امروز شهدای مدافع حرم با سرخی خونشان حافظ حریم ناموس کشور و دستاوردهای انقلاب هستند شما دختران این آب وخاک با سیاهی چادرتان و حفظ عفت و متانت حافظان برتری هستید که دشمنان اسلامی هراس بیشتری از این سیاهی دارند .

ویسی افزود: در جنگ نرم امروز دشمن بسیار هوشمندانه عمل می کند، برنامه ریزی پایه ای برای کودکان حتی در قالب برنامه های کارتونی دارد؛ پس ما نیز برای مقابله بایستی تربیت اسلامی را از پایه قوی کنیم تا در آینده دچار مشکل نشویم.


 در پایان از خانواده معظم شهید مدافع حرم حسین علیخانی تقدیر به عمل آمد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.