96/7/15
تعداد نظرات:0
11:10
شماره مطلب:139671529639
-A A +A

معرفی کتاب فصل بسیج

پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی که ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.
 
پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این بار نیز با سه کتاب رحمت واسعه که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) است در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ سقای آب و ادب که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب بچه‌های عاشورا به قلم خانم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته است و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.
 

 روش‌های شرکت در پویش این دوره: شما مخاطبان عزیز به دو شیوه ذیل، می‌توانید به این پویش بپیوندید:
 1) ارسال کد به سامانه روشنا: شما باید برچسب کد شرکت در مسابقه روی کارت را خراشیده و از طریق وب سایتRUSHANA.IR یا پیامک نمودن کد به سامانه 3000868585 به این پویش بپوندید.
*با این روش شما در قرعه کشی جوایز هفتگی پویش به ارزش یک کمک هزینه سفر عتبات، یک کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سه کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت خواهید کرد.
روش های ترویجی شرکت در پویش مطالعاتی روشنا
 2) معرفی کتاب‌های پویش مطالعاتی روشنا در فضای مجازی(تلگرام و اینستاگرام) برای مسابقه بخش ترویجی این پویش شما می‌توانید از فعالیت‌های میدانی خود برای معرفی کتاب‌ها گرفته تا یک دلنوشته، عکسی زیبا، معرفی دلنشین، ساخت صدا و کلیپ و.. گزارشی تهیه نموده و آن را در اینستاگرام یا تلگرام (کانالها یا گروه‌هایی که عضو هستید)، انتشار دهید.
*برای آگاهی دبیرخانه روشنا از فعالیت‌های خود در فضای مجازی، حتما صفحه روشنا را در پست خود تگ کنید و از #پویش_مطالعاتی_روشنا استفاده نمایید.
 *برای ارتباط با صفحه پویش مطالعاتی روشنا در اینستاگرام می‌توانید به صفحه rushanacampaign@ مراجعه فرمایید و مخاطبان تلگرام هم فعالیت‌های خود را می‌توانند به شماره تماس 09195635272 اطلاع رسانی نمایند.
 *قرعه کشی روشنا در ششمین دوره به صورت هفتگی است و شما مخاطبان عزیز می‌توانید هر دهفته دوشنبه برای آگاهی از شانس خود به سایت rushana.irمراجعه نمایید.
 *اگر در فضای مجازی فعالیتی ندارید برای کسب اطلاعات شرکت در بخش ترویجی با شماره 02166575639 تماس بگیرید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.