96/8/10
تعداد نظرات:0
10:56
شماره مطلب:139681030393
-A A +A

دیدار دانش آموزان کرمانشاهی با نماینده ولی فقیه در استان

بیست: جمعی از دانش آموزان کرمانشاهی با آیت الله علما امام جمعه استان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، به مناسبت هفته بسیج دانش اموزی، دانش آموزان بسیجی نواحی سه گانه کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان دیدار داشتند .

در این مراسم سرهنگ کریمی فرمانده سپاه ناحیه استان کرمانشاه، زمانی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و روسای سه گانه آموزش وپرورش و فرماندهان 3 حوزه بسیج دانش آموزی خواهر و برادر حضور داشتند .

سرهنگ کریمی ضمن تبریک هفته بسیج به سخن امام خمینی اشاره کرد که رهبر من آن نوجوان 13 ساله است و  امروز شما نوجوان و جوانان باید ادامه دهنده راه شهید فهمیده باشید.

در ادامه حضرت آیت الله علما در خصوص هفته بسیج دانش آموزی و مسائل روز و بیداری دانش آموزان به عنوان آینده داران این خاک  سخن گفت.


 نماینده ولی فقیه با بیان اینکه امروز شما جوانان در دوان شباب باید این ایام را قدر دانسته گفت: هدایت امری بسیار مهم است . بالاترین نعمتی که خدا به انسان داده هدایت است و نمونه بارزآن در نماز نمود یافته "اهدنا الصراط المستقیم"وقتی شمانوجوانان به دین اسلام پناه آورده این راه شماو این تفکر بسیجی است که دشمن را عاجز میکند.


 آیت الله علما با اشاره به اینکه انسان همواره در طول دوران ها در معرض نفوذ دشمن بوده است و این راه و روش ها مختلف بوده است بیان کرد: اگر اسلام انقلاب و تفکر بسیج را سر لوح خود قرار دهید شاید انحراف کوچکی داشته باشید اما چون راه و سرلوح درست است به صراط مستقیم باز خواهید گشت .

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.