96/10/20
تعداد نظرات:0
09:23
شماره مطلب:1396102031869
-A A +A

برنامه های دهه فجر مدرسه محور و با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در نشست هماهنگی بسیج دانش آموزی ،کمیته دانش آموزی و فرهنگیان استان گفت : برنامه های دهه فجر  مدرسه محور بوده و با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود .

به گزارش کردستان بیست ، رشید قربانی امروز در اولین نشست کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر ، با گرامیداشت پیشاپیش سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  گفت : انقلاب اسلامی به برکت خون شهدای گرانقدر و رهبری بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) به ثمر رسیده است و استقلال ، آزادی و خوباوری در عرصه های مختلف از نتایج موثر و دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

وی از ایام الله دهه مبارک فجر به عنوان عید انقلاب نام برد و با تاکید بر زمینه سازی برای اجرای برنامه های روشنگرانه و مدرسه محور با مشارکت دانش آموزان گفت : برنامه ها باید جذاب و با همکاری دانش آموزان اجرا شود تا نسل جوان با آرمانها و اهداف انقلاب و دستاوردهای بزرگ آن و اتفاقات تاریخی پیروزی انقلاب بیش از پیش آشنا شوند .

قربانی یکی از وظایف کمیته دانش آموزی و فرهنگیان را بستر سازی برای اجرای برنامه های متنوع ، نو آورانه ، شاد و جذاب با محوریت دانش آموزان عنوان کرد و گفت : واگذاری اجرای برنامه ها به دانش آموزان باعث تقویت حس مسئولیت پذیری و آشنایی هر چه بیشتر آنان با دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد شد .

رییس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر استان با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف باعث خواهد شد که نسل جوان در حفظ و صیانت از این آثار و برکات کوشا باشند، اظهار داشت: اجرای جشن های پیروزی انقلاب با محوریت مدرسه باعث ایجاد خاطرات خوش در اذهان دانش آموزان خواهد شد .

گفتنی است در این نشست برنامه های کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر تشریح و مورد بررسی قرار گرفت و نواخته شدن زنگ انقلاب در کلیه مدارس استان در 12 بهمن ماه 96 ، همزمان سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی ( ره ) به میهن اسلامی از شاخص ترین برنامه های کمیته می باشد .

  

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.