96/10/23
تعداد نظرات:0
11:32
شماره مطلب:1396102331911
-A A +A

برگزاری چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه استان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت : چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی ، ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه استان در سال تحصیلی جاری برگزار می شود .

 

به گزارش کردستان بیست ، مهدی نامدار با بیان اینکه این جشنواره در چهار مرحله آموزشگاهی ، منطقه ای ، استانی و کشوری برگزار می شود گفت : زمان ارسال آثار در مرحله آموزشگاهی تا نیمه دوم بهمن ماه 96 است .

وی زمان برگزاری مرحله منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی را نیمه دوم اسفند ماه 96 اعلام کرد و گفت : مرحله استانی جشنواره نیمه دوم خرداد 97 و مرحله کشوری آن نیز تابستان 97 برگزار خواهد شد .

نامدار با اشاره به موضوعات شش گانه جشنواره نوجوان خوارزمی گفت : دانش آموزان علاقمند می توانند آثار خود در زمینه های پژوهش ، زبان انگلیسی ، دست سازه ، مسابقات آزمایشگاهی ، بازارچه کار و فناوری و ادبیات فارسی ارائه نمایند .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان به تشریح کارنامه درخشان و عملکرد دانش آموزان استان در سه دوره جشنواره نوجوان خوارزمی و جایگاه و عناوین کسب شده در سطح کشوری پرداخت و گفت : در سال تحصیلی 94-93 استان کردستان با کسب 6 رتبه سوم ، موفق به کسب جایگاه سوم کشوری شد .

وی افزود : در سال تحصیلی 95-94 دانش آموزان استان  با کسب 8 رتبه سوم در جایگاه سوم کشوری قرار گرفتند و در سال تحصیلی 96-95 نیز با کسب 13 رتبه برتر شامل  3 رتبه اولی ، 9 رتبه دوم و یک رتبه سوم ، مقام دوم کشوری را از آن خود کردند .

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.