96/10/23
تعداد نظرات:0
13:08
شماره مطلب:1396102331922
-A A +A

اعزام بیش از ۷۰۰۰ دانش‌آموز کرمانشاهی به اردوهای راهیان نور جنوب

بیست: بیش از ۷۰۰۰ دانش‌آموز کرمانشاهی به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام می شوند.

 

به گفته یونس عزیزی سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، حدود ۷ هزار و ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان استان طی ۳۰ دی الی ۲۰ اسفند امسال به این اردوها اعزام خواهند شد.

 

وی، آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و همچنین رشادت های رزمندگان طی دوران دفاع مقدس را، از اهداف برگزاری این اردوها و اعزام آنها به مناطق عملیاتی عنوان کرد.

 

این مسئول با بیان اینکه دانش‌آموزان علاقه مند به آشنایی با مناطق عملیاتی هستند، افزود: هرساله دانش‌آموزان استان در هر دو گروه دختر و پسر استقبال خوبی از این اردوها می‌کنند.

 

وی تعداد دانش‌آموزان پسر را ۳ هزار و ۷۰۰ نفر اعلام کرد که از ۳۰ دی ماه الی ۲۰ اسفند به این مناطق اعزام می‌شوند.

 

عزیزی تعداد دانش آموزان دختر را نیز ۳ هزار و ۴۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: اعزام این دانش ‌آموزان در پروسه زمانی اول اسفند الی ۲۰ اسفند صورت می‌گیرد.

 

وی تعداد دوره های اعزام را ۲۵ دوره عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۱۳ دوره برای اعزام دختران و ۱۲ دوره نیز برای پسران در نظر گرفته شده است و این دانش آموزان برای مدت ۳ روز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: دانش‌ آموزان در این سفر از مناطق عملیاتی طلائیه، شلمچه، هویزه، یادمان شهدای شرق کارون، اروندکنار و... بازدید خواهند کرد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.