96/10/25
تعداد نظرات:0
13:50
شماره مطلب:1396102531970
-A A +A

تعداد 12 هزار و 700 نفر از دانش آموزان شهرستان در مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن شرکت کردند

مدیر آموزش و پرورش بانه در دومین جلسه ی کمیته ی همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سال جاری ، از شرکت 12 هزار و 700 نفر از دانش آموزان شهرستان در مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن خبر داد.

به گزارش کردستان بیست ، به نقل از بانه، دومین نشست ستاد شهرستانی همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش بانه با حضور امام جمعه بانه، مدیر آموزش و پرورش، رییس اداره تبلیغات اسلامی، نماینده اوقاف و امور خیریه و معاونین پرورشی، پشتیبانی و آموزش متوسطه این مدیریت در سالن جلسات آموزش و پرورش بانه برگزار شد.

حاج ماموستا عبدالله حیدری امام جمعه شهرستان و رییس این کمیته در ابتدای جلسه با اشاره به این که آموزش و پرورش مسئولیت خطیری در تربیت دانش‌آموزان دارد، افزود: معلمان در مدارس باید دغدغه تربیتی داشته و این دغدغه‌ها را در تربیت درست دانش‌آموز و تربیتی که بر اساس دین و آموزه‌های دینی باشد به کار ببندند تا بتوانیم نسلی دین‌مدار تربیت کنیم.

امام جمعه بانه در ادامه افزود : امامان جماعت و ماموستایان باید همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند و هدف مشترک همه ی ما باید نهادینه کردن اخلاق اسلامی در درون همه ی افراد جامعه خصوصا نوجوانان و جوانان باشد.

 رضا خضری مدیر آموزش و پرورش بانه و دبیر این کمیته نیز در سخنانی ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در آموزش و پرورش جهت ترویج اخلاق اسلامی قرآنی میان دانش آموزان مدارس ، از  شرکت 12 هزار و 700 نفر از دانش آموزان شهرستان در مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن خبر داد و گفت: از میان این تعداد دانش آموز شرکت کننده ، یک هزارو 300 نفر به مرحله ی شهرستانی راه یافته اند که این مرحله نیز در ایام الله دهه ی مبارک فجر برگزار خواهد شد و برندگان شهرستان نیز جهت شرکت در مراحل استانی و کشوری معرفی خواهند شد. 

خضری در ادامه افزود : تلاش ما در آموزش و پرورش ، تربیت صحصح دانش آموزان است که اگر به صورت صحیح انجام شود ،بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد .

مدیر آموزش و پرورش بانه در پایان اظهار امیدواری کرد با همکاری متخصصان امر ، تمام تلاش خود را در جهت توأم ساختن علم و دین در مدارس به کار خواهیم گرفت .

در ادامه هر کدام از اعضای حاضر به بیان نظرات و دیدگاه های خود در مورد  نحوه ی همکاری حوزه و آموزش و پرورش پرداختند و با تصویب چند مصوبه ، دومین نشست این کمیته در سال جاری، به کار خود پایان داد.

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.