97/5/16
تعداد نظرات:0
14:15
شماره مطلب:139751633841
-A A +A
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران اعلام کرد؛

فعالیت ۵۰ پایگاه انتخاب رشته دانشگاه‌ها در تهران/ انتخاب رشته مناسب با حداکثر ۱۰۰ هزار تومان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بیش از ۵۰ پایگاه انتخاب رشته دانشگاه‌ها برای دانش‌آموزان شهر تهران راه‌اندازی شده است و حدود ۱۸۰ مشاور در این زمینه فعالیت می‌کنند.

 

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در حاشیه بازدید از پایگاه انتخاب رشته وارثان حسین واقع در منطقه ۱۷ تهران، اظهار کرد: بیش از ۵۰ پایگاه انتخاب رشته دانشگاه‌ها برای دانش‌آموزان شهر تهران راه‌اندازی شده است تا مشاوره خوبی به دانش‌آموزان ارائه شود و بتوانند انتخاب آگاهانه داشته باشند و مسیر زندگی خود را به خوبی تشخیص دهند.

وی با بیان اینکه هزینه انتخاب رشته در پایگاه‌های آموزش و پرورش شهر تهران بین ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است، گفت: در پایگاه‌های انتخاب رشته برای خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، تخفیف ۵۰ درصدی پیش‌بینی شده است.

کریمی با بیان اینکه بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ مشاور در پایگاه‌های انتخاب رشته شهر تهران حضور دارند، افزود: مشاوران با آخرین اطلاعات روز و نرم‌افزار قوی و به‌روز رسانی شده فعالیت می‌کنند و تلاش می‌کنیم که مشاوره بسیار دقیق به دانش‌آموزان ارائه شود.

وی تصریح کرد: ظرفیت دانشگاه‌ها برای حضور همه داوطلبان فراهم است و این انتخاب رشته برای تعیین رشته مورد علاقه و مناسب هر فرد است؛ ضمن اینکه به دانش‌آموزان آگاهی داده می‌شود که افق پیش روی خود را گسترده ببینند و اگر در رشته مورد علاقه‌شان با توجه به رتبه پذیرفته نشدند، ناامید نشوند. 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.