97/5/16
تعداد نظرات:0
14:48
شماره مطلب:139751633842
-A A +A

برگزاری جام فوتسال شهدای دانش‌آموز

مدیر تربیت بدنی سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: مرحله نهایی جام فوتسال دانش‌آموزان با عنوان شهید دانش‌آموز محمد حسین ذوالفقای برگزار شد.

احسان منافی مدیر تربیت بدنی سازمان بسیج دانش‌آموزی با اشاره به دومین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانش‌آموز یادواره شهید دانش آموز محمدحسین ذوالفقاری اظهار کرد: مرحله نهایی این مسابقات از روز جمعه 12 مرداد آغاز شده است و فردا بازی فینال آن برگزار خواهد شد.

وی افزود: شرکت در مسابقات فوتسال جام شهدای دانش‌آموز برای عموم دانش‌آموزان آزاد است و در مهرماه همزمان با آغاز سال تحصیلی ثبت نام‌ها آغاز می‌شود که در فصل پاییز مرحله مقدماتی مسابقات در مدارس برگزار و پس از آن مرحله شهرستانی و استانی اجرا شد.

مدیر تربیت بدنی سازمان بسیج دانش‌آموزی ادامه داد: در مرحله استانی که در فصل زمستان برگزار شد تا 24 اسفند تیم‌های قهرمان معرفی شدند همچنین 1550 تیم به تعداد 15 هزار دانش آموز در مرحله نخست شرکت کردند و در مرحله کشوری 24 استان در 6 گروه و 4 تیم حضور دارند.

وی بیان کرد: عنوان این مسابقات فوتسال شهدای دانش آموز است و هر سال یادواره یکی از شهدای دانش‌آموز را داریم که امسال به شهید 12 ساله محمدحسین ذوالفقاری اختصاص داشت. این شهید در کشور کویت زندگی می‌کرد که بعد از اعلام امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه جوانان برای جنگ به جبهه‌ها بیایند سه روز پس از شهادت برادر بزرگش عازم جبهه‌ها شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.