97/6/21
تعداد نظرات:0
14:12
شماره مطلب:139762134034
-A A +A

درخشش دانش آموزان دختر استان در مسابقات دوومیدانی کشوری

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: دختران دوومیدانی کار استان با درخشش در مسابقات دانش آموزان کشور موفق به کسب 6 مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش کردستان بیست، افشین خوش گوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: در این رقابت ها که به میزبانی شهرکرد برگزار شد، تیم دوومیدانی دانش آموزان دختر کردستان در دو مقطع متوسطه اول و دوم و در مواد مختلف با حریفان خود به پرداختند.

وی ادامه  داد: در ماده 200 متر دلنیا بیگم جانی با اقتدار و با ثبت رکورد 26 ثانیه و 15 صدم ثانیه ضمن کسب مدال طلا، موفق به شکست رکورد ایران در این ماده شد. در ماده 100 متر با مانع نیز گلابتون زارعی دونده سرشناس و با آتیه تیم کردستان دومین گردن آویز طلا را برای استان به ارمغان آورد.

خوش گوار افزود: مقام اول و مدال طلای ماده پرتاب دیسک نیز از آن شکیلا کریمی پرتابگر کردستانی شد.

به گفته این مقام مسئول در ماده 1500 متر متوسطه دوم هستی ثمری دونده مریوانی تیم کردستان زودتر از حریفان به خط پایان رسید و قهرمان این ماده شد. در همین ماده و در مقطع متوسطه اول دیگر دونده کردستانی روژین قادری پنجمین مدال طلای تیم استان را به ارمغان آورد.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان اظهار داشت: همچنین زهرا یاری در ماده 200 متر متوسطه دوم پس از دوندگان زنجان و تهران به مدال برنز مسابقات قناعت کرد.

وی گفت: هدیه سادی در 300 متر با مانع و دلنیا بیگم جانی در پرش طول در جایگاه چهارم قرار گرفتند و نادیا اسدبختی نیز در پرتاب نیزه ششم شد. در ماده رله یا امدادی تیم های کردستان در دو مقطع متوسطه اول و دوم به مقام چهارم کشور رسیدند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.