97/8/14
تعداد نظرات:0
12:44
شماره مطلب:139781434378
-A A +A
جعفری دولت آبادی در گفت و گوی اختصاصی با بیست:

امریکا 40 سال است که در مقابل ایران متحمل شکست شده است

دادستان تهران گفت: امریکا به هیچ وجه در راه استکبار و جهانخواری خود موفق نخواهد شد و مردم ایران در امتحان مقاومت، 40 سال است که نمره قبولی گرفته است و تسلیم نخواهد شد، امریکا نیز 40 سال است که مردود و متحمل  شکست شده است.

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان و جمعی از مسئولان در مقابل لانه جاسوسی- سفارت پیشین آمریکا در تهران برگزار شد. شعار راهپیمایی امسال علاوه بر شعار همیشگی مرگ بر آمریکا،‌ شعار هیهات مناالذله نیز بود.

بیش از 4 هزار عوامل رسانه‌ای اعم از خبرنگار، تصویربردار و عکاس مراسم 13 آبان را در سراسر کشور پوشش خبری دادند و به دنیا مخابره شد.

در سراسر ایران زنگ استکبارستیزی در بیش از 105 هزار مدرسه ساعت 8 صبح نواخته شد تا این استکبار ستیزی به گوش جهانیان برسد.

در حاشیه این مراسم عباس جعفری دولت آبادی به خبرنگار بیست درباره استکبار ستیزی امریکا و پیام اینستاگرامی ترامپ گفت: جواب این آقا را سردار سلیمانی و مردم در راهپیمایی کوبنده دادند.

وی با اشاره به سخنان امام (ره) که فرموده بودند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند اظهار داشت: استکبار جهانی 40 سال است که در راه ظلم خود قدم بر می دارد و همچنان هم بر آن پافشاری دارد ولی به جایی نخواهد رسید.

دولت آبادی در ادامه گفت: امریکا به هیچ وجه در راه استکبار و جهانخواری خود موفق نخواهد شد و مردم ایران در امتحان مقاومت، 40 سال است که نمره قبولی گرفته است و تسلیم نخواهد شد ، امریکا نیز 40 سال است که مردود و متحمل  شکست شده است.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.