97/8/14
تعداد نظرات:0
15:27
شماره مطلب:139781434379
-A A +A
حجت الاسلام محسنی اژه ای در گفت و گوی اختصاصی:

با نصرت الهی امریکا در آینده با شکست سنگینی مواجه خواهد شد

معاون اول قوه قضاییه گفت: امریکایی ها بدون برنامه ریزی و آینده نگری درست درباره ایران و ایرانی حرف می زنند، لذا این را بدانند که همانطور که در طول این 40 سال شکست خورده اند در ادامه هم با شکست سنگینی مواجه خواهند شد.

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در گفت و گو با بیست درباره پست اخیر ترامپ و جواب حاج قاسم به آن گفت: حاج قاسم سلیمانی سردار رشید اسلام است و ترامپ خیلی کوچک تر از آن است که حاج قاسم بخواهد جواب آن را بدهد، مقابله با ترامپ به دست بسیجیان دست پرورده حاج قاسم هم امکان پذیر است.

وی ادامه داد: این حرف هایی که امروز از دهان رئیس جمهور امریکا خارج می شود کاملا مشخص است که از روی عصبانیت و زبونی زده می شود، معمولا افراد شکست خورده و وامانده هستند که اینگونه بدون منطق و استدلال حرف می زنند.

اژه ای اظهار داشت: امریکایی ها بدون برنامه ریزی و آینده نگری درست درباره ایران و ایرانی حرف می زنند، لذا این را بدانند که همانطور که در طول این 40 سال شکست خورده اند در ادامه هم با شکست سنگینی مواجه خواهند شد.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به اینکه مردم ایران ثابت کرده اند که بصیر و ثابت قدم در دفاع از انقلاب هستند تاکید داشت: شاهد آن خواهیم بود که ایران اسلامی تهدید ها را مثل سال های قبل به فرصت تبدیل خواهد کرد و برای استقلال خود قدم های بلند تری بر خواهند داشت.

عضو تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه طبق آیه شریفه " ان مع العسر یسرا" مطمئنا بعد از هر سختی آسانی وجود دارد تصریح کرد: نصرت الهی پشت سر نظام، انقلاب، رهبری و ملت شریف ایران خواهد بود و آینده بسیار امیدوار کننده ای را در پیش خواهیم داشت.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.