97/8/15
تعداد نظرات:0
12:21
شماره مطلب:139781534384
-A A +A
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) در گفت و گو با بیست:

اساسا چون ظلم باقی نمی ماند، امریکا هم محکوم به نابودی است/دولت باید از استقامت مردم الگو بگیرد

سردار محمدرضا یزدی گفت: اینکه امریکا رو به زوال است به خاطر این است که تاریخ نشان داده است که اساسا ظلم باقی نخواهد ماند و امریکا چون ظالم ترین کشور دنیاست محکوم به نابودی است

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد (ص) در گفت و گوی اختصاصی با بیست درباره یاوه گویی های ترامپ علیه ملت ایران گفت: تحریم های امریکا علیه ایران چیز جدیدی نیست، آنها با جو سازی و ایجاد فضای ابهام و تردید به دنبال این هستند که توی دل مردم ما را خالی کنند تا نهایت به ترس منجر بشود.

وی گفت: ملت شریف ایران بدانند که این اعمال سالهاست که اتفاق می افتد و امریکا تا به امروز به هیچ نتیجه ای نرسیده است، امروز هم همان سیاست های غلط قبلی در حال اجرا است و هیچ برنامه و سیاست جدیدی برای مبارزه با ایران وجود ندارد و همین امر باعث شده است که امریکا به استیصال رسیده است.

فرمانده حضرت رسول (ص) با بیان اینکه همه دولت مردان ما باید در داخل کشور متحد و متکی به توان داخلی باشند افزود: مردم ما در طی سالیان بعد از انقلاب نشان داده اند که زیر بار ظلم نخواهند رفت، امروز شاهد آن هستیم که دولت هم به این نتیجه رسیده است که به امریکا و عواملشان هیچ اعتمادی نیست و به بدقولی و بد عهدی آن ها اذعان دارند.

سردار یزدی بیان داشت: دولت باید از استقامت مردم الگو بگیرد و در صف اول جبهه مقاومت در برابر استکبار قرار بگیرد. اینکه امریکا رو به زوال است به خاطر این است که تاریخ نشان داده است که اساسا ظلم باقی نخواهد ماند و امریکا چون ظالم ترین کشور دنیاست محکوم به نابودی است و ترامپ تاجر مسلک باعث و بانی این زوال خواهد بود.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.