97/9/6
تعداد نظرات:0
15:33
شماره مطلب:13979634500
-A A +A
سردار حاجی‌زاده:

خزانه‌داری آمریکا در خدمت جنگ رسانه‌ای علیه ایران است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در رأس قرارگاه جنگی رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی، خزانه‌داری آمریکا بوده که به این تشکیلات با حمایت سرویس‌های اطلاعاتی خارجی کمک می‌کند.

به گزارش بیست؛ سردار امیرعلی حاجی‌زاده در مراسم یادواره شهدای شهر ابریشم از سلسله برنامه‌های کنگره ملی سرداران و 1400 شهید خط‌شکن فلاورجان اظهار کرد: بدون شک برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌هایی که برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا بوده، آثار بی‌نظیر و بی‌بدیلی در میان مردم دارد که می‌تواند معنویت جامعه را تغییر داده و بهترین ابزار برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

وی خاطرنشان کرد: در طول دوران دفاع مقدس هیچ‌گاه این توفیق برای اینجانب حاصل نشد که در لشکر 8 نجف اشرف و امام حسین(ع) حضور داشته باشم، اما از دور شاهد رزم یگان‌های عملیاتی اصفهان بودم و شهادت می‌دهم آنچه گفته می‌شود، قطره‌ای از اقیانوس بیکران این نیروهای مخلص است که هر جا عملیاتی رخ می‌داد لشکرهای اصفهان و نجف و رزمندگان شهرستان فلاورجان خط‌شکن بودند.

شهید بُعد زمانی و مکانی ندارد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اوج وفاداری مردم این خطه آن است که با آن جمعیت کم در آن زمان، این تعداد شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده‌اند که به‌ عنوان سرباز کوچک ولایت به شما مردم فلاورجان افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: دست‌آورد مهم دیگری که باید به آن اهمیت داده شود، پرداختن به مطالبه شهدا، آرمان شهدا، سیره و زندگی شهدا و یادآوری برای افرادی است که آن دوره‌های مقدس را از نزدیک مشاهده کرده‌اند و انتقال آن به نسل جدید انقلاب است که چرا جان خود را برای اقتدار این نظام  فدا کردند.

حاجی‌زاده افزود: اگر وصیت‌نامه شهدا را مطالعه کنیم، مشاهده خواهیم کرد که بُعد زمانی و مکانی ندارد، یعنی آن شهیدی که متعلق به شهرستان فلاورجان یا هر جای این کشور اسلامی است، جنس خواسته آنان و مطالبه در وصیت‌نامه‌ها یکی بوده و بُعد زمانی را نیز شامل نمی‌شود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: شهدای ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم همدیگر را هیچ‌گاه از نزدیک ندیده‌اند، اما جنس مطالبه آنان هیچ تفاوتی ندارد و هنگام مطالعه وصیت‌نامه آنان به این موضوع مهم برخورد می‌کنیم که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت اسلامی آسیب نرسد.

پیام صریح وصیت‌نامه‌های شهدا حمایت از ولایت‌فقیه است

سردار حاجی‌زاده با اشاره به هجمه‌های دشمن علیه نظام اسلامی گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی این هجمه‌ها از جنس نظامی و امنیتی بوده، اما امروز آن شرایط وجود ندارد که حاصل آن رشادت‌های رزمندگان اسلام بوده که ایران اسلامی را در نوبت‌های گوناگون یاری کردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز دشمن نمی‌تواند به فکر تهاجم نظامی باشد که شاهد این ادعا در بعد امنیتی و نظامی این بوده که تلاش اتاق فکر رژیم صهیونیستی به‌جایی نرسیده و در سال جاری 77 عملیات در مرزهای شمال غرب و غرب و جنوب شرق انجام‌شده که در تمام این عملیات، نیروی‌های انتظامی و امنیتی بسیج شدند و اجازه ندادند کاری از پیش ببرند و فقط در دو عملیات آن‌ هم به‌ صورت محدود موفق ظاهر شدند که این صلابت و قدرت سربازان ولی‌ فقیه را می‌رساند.

وی تأکید کرد: خیلی از دشمنی‌ها در ابتدای سال توسط رهبر انقلاب تذکر داده شد که در حوزه اقتصادی و امنیتی و جنگ روانی ایادی استکبار فعال هستند که به توفیق الهی و با همراهی مردم تاکنون کاری از پیش نبرده‌اند؛ چراکه این ملت تجربه دوران دفاع مقدس را دارند که همگان پای‌کار آمدند تا در برابر جنگی نابرابر موفقیت حاصل شد.

جنس جنگ امروز با شرایط دفاع مقدس تفاوت دارد

حاجی‌زاده تصریح کرد: جنگ امروز ساده‌تر است، چراکه ملت ایران در اوج صلابت و قدرت قرار دارد و نمی‌توانند روش‌های ابتدای انقلاب را پیاده‌سازی کنند؛ بنابراین تمام تجهیزات و امکانات خود را در بعد جنگ نرم رسانه‌ای علیه ملت ایران فعال کرده‌اند که البته در این زمینه هم نتوانستند موفق ظاهر شوند، اما نباید نسبت به این موضوع غافل بود و نیاز به هوشیاری کامل وجود دارد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: در رأس این قرارگاه جنگی رسانه‌ای، خزانه‌داری آمریکا بوده که به این تشکیلات با حمایت سرویس‌های اطلاعاتی خارجی کمک می‌کند و اگر اتفاقات چند ماه گذشته را مرور کنیم، مشاهده می‌شود که خروج از برجام با چه تبلیغات رسانه‌ای مواجه شد که با نگاه خودشان بر مردم ایران اسلامی فشار وارد کنند؛ آنچه در این عملیات رسانه‌ای و جنگ تبلیغاتی مشاهده می‌شود، بخش کوچکی در بیرون از مرزها دارد که با تأسف بسیار توسط افرادی در داخل حمایت می‌شود که البته در این موضوع هم به هدفشان نرسیدند.

وی افزود: این موضوع عملیات روانی دشمن تازگی ندارد اما در شرایط حاضر ابزار آن متفاوت شده است و نمونه‌اش این است که یکی از خبرگزاری‌های آمریکایی به‌ صراحت اعلام کرد تلگرام ارزش پول ملی ایران را از بین برد.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: در ابتدای جنگ تحمیلی عملیات رسانه‌ای و روانی وجود داشت و مشکلات بسیاری هم مشاهده می‌شد، اما این ایثار و ازخودگذشتگی‌ها بود که کمک کرد در دفاع مقدس پیروز شویم و لازم است در شرایط حاضر هم تدابیر لازم اتخاذ شود تا جلوی عملیات روانی دشمن گرفته شود که البته سوء مدیریت‌هایی در این زمینه مشاهده می‌شود که نیاز به هوشیاری کامل مردم و مسؤولان دارد.

دشمن به دنبال اختلاف‌افکنی در داخل کشور است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمنان از خارج از مرزها قطعاً کاری از پیش نخواهند برد، آنان می‌خواهند با اختلاف‌افکنی و عملیات روانی، از ملت علیه خود مردم استفاده کنند که این نیاز به شناخت و بصیرت کافی دارد.

وی تأکید کرد: جنگ امروز به‌ مراتب نیاز به تدابیر هوشمندانه‌تری دارد چراکه در زمان جنگ تحمیلی دشمنی‌ها مشخص بود اما در شرایط حاضر از یک موج ضعیف، یک سونامی بزرگ ایجاد می‌شود که نیاز دارد همگان متوجه تمامی حرکات احتمالی دشمنان اسلام باشند و قطعاً آگاهی این ملت عظیم همچون گذشته اجازه سوءاستفاده به ایادی استکبار را نخواهد داد.

حاجی‌زاده بیان کرد: مردم نسبت به بهره‌برداری‌های دشمنان از خواسته‌های به‌ حق آنان آگاه شده‌اند که اتاق فکرهای رژیم صهیونیستی با همکاری بعضی از حکام عرب حساب ویژه‌ای برای سوءاستفاده از شرایط احتمالی بازکرده‌اند و البته با آگاهی ملت ایران و تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب راه به‌ جایی نخواهند برد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در حوزه نظامی و در بخش‌هایی که دشمن احساس می‌کرد، موفق ظاهر شود در خیال باطلی به سر می‌برد، چراکه موفقیت بسیاری با همراهی مردم حاصل شد که نمونه بزرگ آن موفقیت در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیاری از تجهیزات نظامی بوده که به‌ عنوان نمونه می‌توان از موفقیت‌ها در عرصه موشکی نام برد.

آمادگی سپاه در ورود به بخش‌های غیرنظامی وجود دارد

وی تأکید کرد: امروز سپاه آمادگی کامل دارد تا در بخش‌های غیرنظامی هم وارد شود که به‌ طور مثال می‌توان باوری ابرها را در بعضی از استان‌ها نام برد که در این زمینه در سال گذشته با مشارکت وزارت نیرو اقدام مهمی شروع‌ شده و در حال انجام است.

حاجی‌زاده گفت: باید همه متحد باشیم تا از مشکلات عبور کنیم و از خداوند متعال بخواهیم که توفیق دهد نسبت به وظیفه خود بیشتر آشنا شویم تا در مقابل شهدا شرمنده نباشیم و در حمایت از ولایت‌فقیه ذره‌ای کوتاه نیاییم که همان پشتیبانی از ولایت رسول‌الله (ص) است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.