97/9/12
تعداد نظرات:0
11:53
شماره مطلب:139791234548
-A A +A
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

گوش آموزش و پرورش از شعار پر است؛ به عمل نیاز است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: گوش آموزش و پرورش از شعار پر است و نیازمند عمل است و تا زمانی که این وزارتخانه در اولویت قرار نگیرد نمی‌تواند به خوبی ایفای نقش کند.

به گزارش بیست؛ علی اللهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم تودیع عباسعلی باقری و معارفه عبدالرضا فولادوند به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش شهر تهران، اظهار کرد: در پژوهش شاخصی برای ضریب تاثیر یک مقاله داریم و از زمانی که اولین بار این واژه را شنیدم، معلم به ذهنم تداعی شد چرا که آنها در بین کارمند دولت ضریب تاثیرگذاری بالایی دارند.

وی افزود: مدیر یک مجموعه هم ضریب تاثیرگذاری بالایی دارد و دوره مشخصی برای ارائه خدمات دارد خوش به حال مدیری که عملکردش آنقدر مثبت است که از او به نیکی یاد شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تا زمانی که آموزش و پرورش در اولویت قرار نگیرد نمی‌تواند ایفای نقش کند و صرف اینکه بگوییم این وزارتخانه مهم است چاره ساز نیست و ما در آموزش و پرورش باید اولویت را از خودمان شروع کنیم  و بدانیم کاری که انجام می‌دهیم چقدر بر مبنای دقیق علمی است و چطور از گذشته آسیب شناسی می‌کنیم.

اللهیار ترکمن گفت: اولویت قرار دادن از جایی شروع می‌شود که بدانیم با سرمایه گذاری میان مدت در آموزش و پرورش است که می‌توان آن را بهبود بخشید و با ضرب پول و اعتبار بدون توجه به روش‌های علمی نمی‌توان به اولویت رسید.

وی ادامه داد: مجموعه عواملی از داخل و خارج آموزش و پرورش همه باید اولویت این وزارتخانه را درک کنند. گوش آموزش و پرورش از شعار پر است و عمل می‌خواهد، هم اکنون زمان خیلی کم است و نسل‌ها در حال خروج از آموزش و پرورش هستند و تحول در این وزارتخانه از بعد محتوا و اجرا باید با شکل گیری گفتمان شروع شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پایان تأکید کرد: تهران بسیاری از ظرفیت‌ها و عوامل توسعه را در اختیار دارد و نیازمند یک ابتکار است که به عنوان الگوی موفق معرفی شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.