98/1/21
تعداد نظرات:0
13:03
شماره مطلب:139812135703
-A A +A

بیانیه ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حمایت قاطع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

به گزارش بیست؛ در پی اظهارات سخیف و نسنجیده ترامپ، رئیس جمهور سرسپرده صهیونیسمی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ستاد مرکزی راهیان نور کشور بیانیه ای صادر کرد.

بر اساس این گزارش، متن این بیانیه به شرح ذیل است؛
 
قاتِلُوهُمْ حَتَّي لا تَکُونَ فِتْنَةٌ


بیانیه ی پر حقد و کینه ی طنازان سیاست باز و دولت تروریست و تروریست پرور شیطان بزرگ در مبارزه ی رویاروی با فرزندان برخاسته از حقیقت وجودی انقلاب ضمن تایید بر حقانیت مسیر حرکت سپاه پاسداران، نقاب از چهره ی پلید و تروریسم دولتی آمریکای جنایتکار برداشت.

سپاه یعنی آنکه در ناگهانی حوادث همواره لبیک گوی حی علی خیرالعمل است چه با خون چه در سیلاب و گل. زیرا در دفاع از مظلوم تنها عمل است که ایمان را گواهی میدهد و چه تبریکی بالاتر از این که در روز پاسدار، شیطان بزرگ سپاه را عامل وحشت برای خودش بداند.

ستادمرکزی راهیان نور کشور با حمایت از شجره ی پاک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام نابخردانه رژیم منحوس آمریکا اعلام می دارد؛ ضمن تجدید بیعت با امام خامنه ای عزیز و عقد پیمان با ملت بزرگ، متمدن و انقلابی ایران با خون شهیدان  و روح ملکوتی امام راحل که تا پای جان از آرمان های انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کرده و در حفظ و نشر ارزشهای  انقلاب کوشا باشیم.

نَصرُ مِن اللهِ و فَتحٌ قریب
 

روابط عمومی و امور بین الملل
ستاد مرکزی راهیان نور کشور

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.