98/1/22
تعداد نظرات:0
10:37
شماره مطلب:139812235706
-A A +A

دانش‌آموزان بسیجی مازندرانی بیش از ۴۰ مدرسه را پس از سیل پاکسازی کردند

وزیر آموزش‌ و پرورش در پیامی به دانش‌آموزان بسیجی استان مازندران، تلاش آنان برای پاکسازی بیش از ۴۰ مدرسه را بعد از سیل، اقدام جهادی و قابل‌ ستایش عنوان کرد.

به گزارش بیست؛ سید محمد بطحایی  وزیر آموزش و پرورش در پیامی به دانش‌آموزان بسیجی استان مازندران، تلاش آنان در پاکسازی بیش از ۴۰ مدرسه به‌منظور آماده‌سازی برای بازگشایی مدارس در ۱۷ فروردین‌ماه را اقدام جهادی و قابل‌ستایش دانست.

در این پیام آمده است: با سلام و درود به خانواده بزرگ آموزش‌ و پرورش که این روزها درگیر آسیب‌های ناشی از جاری شدن سیل در سراسر کشورند.

اقدام جهادی و قابل‌ستایش دانش‌آموزان بسیجی استان مازندران در پاکسازی بیش از ۴۰ مدرسه به‌منظور آماده‌سازی برای بازگشایی مدارس در ۱۷ فروردین و ادامه امر تعلیم و تربیت، الگویی بی‌نظیر و مثال‌زدنی در ترویج روحیه مسؤولیت‌پذیری، ایثار و فداکاری دانش‌آموزان است.

امیدوارم دانش‌آموزان عزیزم که امیدان آینده انقلاب اسلامی ایران هستند با تهذیب، تحصیل و توجه به توصیه‌های هفتگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به جوانان، بیش‌ از پیش در صحنه‌های نیاز کشور حضور فعال و پیروزمندانه داشته باشند؛ برای دانش‌آموزان عزیزم در ادامه سال تحصیلی آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.