98/1/29
تعداد نظرات:0
10:19
شماره مطلب:139812935753
-A A +A

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی: هر مدرسه یک پایگاه همدلی است

امروز همایش «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» در سراسر کشور برگزار شد و در همین راستا تشکل‌های دانش‌آموزی بیانیه‌ای را منتشر کردند.

به گزارش بیست؛ در همایش «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» یکی از دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی کشور را برای اعلام همدردی و حمایت همه‌جانبه از سیل‌زدگان قرائت کرد. 

در متن بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی آمده است: در پی بروز سیل اخیر در بسیاری از استان‌های کشور و خسارت‌های مالی و جانی به وجود آمده، ما دانش‌آموزان اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی در سراسر کشور ضمن ابراز همدردی با هم‌وطنان آسیب‌دیده به ویژه دانش‌آموزان همکلاسی و فرهنگیان در این روزهای سخت و بحرانی از تمامی ملت‌های اسلامی، آحاد مردم، مجامع و نهادهای مختلف می‌خواهیم کمک‌های بشردوستانه خود را برای آسیب‌دیدگان ارسال کنند. 

این روزها روز تجلی ایثار، نوع‌دوستی و مشارکت‌جویی است. امروز زمان امدادرسانی به هم‌وطنان آسیب‌دیده و دانش‌آموزان و خانواده‌های گرفتار در سیل است. هم‌اکنون دانش‌آموزان و خانواده‌های آسیب‌دیده حمایت و یاری همه آحاد را می‌طلبند، لذا در روزهای نخستین روزهای سال نو با تشکیل شورای هماهنگی و کمیته‌های بحران، تشکل‌های دانش‌آموزی به امدادرسانی مشغول شدند. 

دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده بدانند ما استوارتر از گذشته از مقاومت و ایستادگی شما عزیزان در این مرحله سخت حمایت می‌کنیم. هر اقدامی که شایسته است فروگذار نخواهیم کرد و دوشادوش تمام هم‌کلاسی‌های خود روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸ با برگزاری مراسم «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» در تمامی مدارس کشور با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری‌تان خواهیم شتافت. 

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی امدادرسانان در سراسر کشور، بار دیگر بر لزوم تداوم کمک‌ها و امدادرسانی‌ها در نقاط حادثه‌دیده تا رفع کامل مشکلات هم‌وطنان متأثر از سیل اخیر تأکید می‌کنیم و امیدواریم زمینه‌ای برای همراهی و همدلی بیش از گذشته در این امر مهم مهیا شود. 

ما دانش‌آموزان عضو تشکل‌های دانش‌آموزی به عنوان اعضایی از پیکره بزرگ ایران با شعار «هر مدرسه یک پایگاه همدلی» در سیل مهربانی همکلاسی‌ها مشارکت خواهیم کرد و پشتیبانی، همراهی و همدلی خود را به اثبات خواهیم رساند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.