98/2/7
تعداد نظرات:0
12:48
شماره مطلب:13982735806
-A A +A

ابلاغ آیین‌نامه اجرایی شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

در راستای منویات مقام معظم رهبری که در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز مطرح شد ستاد اقامه نماز به شورای عالی نماز ارتقا یافت و آیین‌نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت آموزش‌وپرورش از سوی آموزش‌وپرورش ابلاغ شد.

به گزارش بیست؛ در پیام مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز مبنی بر مزین کردن مدارس به نمازخوانی نوجوانان و تأکید رئیس‌جمهور در همان اجلاس مبنی بر نقش خانواده در تعمیق ایمان و اقامه نماز نوجوانان و جوانان نقش مهم و بی‌بدیل آموزش‌وپرورش در ترویج فرهنگ اقامه نماز انکارناپذیر است.

در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) وظایف و اختیارات ستاد اقامه نماز به شورای عالی نماز ارتقا یافته است و آیین‌نامه شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت آموزش‌وپرورش برای اقدام و اجرای مفاد آن از سطح ستاد تا مدرسه ارسال‌شده است.

همچنین وزیر آموزش‌وپرورش تأکید کرد در اسرع وقت برای برگزاری جلسات شورای اقامه نماز در استان، مناطق و مدارس اقدام و بستر ترویج فرهنگ اقامه نماز و راه‌های همه‌گیر شدن آن با استفاده از روش‌های خلاقانه مبتنی بر اصول تعلیم و تربیت اسلامی، آموزش تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به اقامه نماز در مدارس و زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز در مدارس بیش‌ازپیش فراهم شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.