98/2/8
تعداد نظرات:0
13:06
شماره مطلب:13982835828
-A A +A
سردار کارگر خبر داد؛

اعزام بیش از ۷ میلیون نفر به راهیان نور در سال ۹۷

 

به گزارش بیست؛ سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با بیان اینکه در سال 97 با مشکلات اقتصادی مواجه بودیم، گفت: تصور ما این بود که آمار راهیان نور کاهش یابد یا به همان نسبت سال گذشته باشد؛ اما خوشبختانه توفیقات خوبی در سال 97 حاصل شد و در راهیان نور سال 97 بیش از هفت میلیون نفر از مناطق دفاع مقدس در استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، هرمزگان و بوشهر بازدید کردند.

وی ادامه داد: در ایام اوج راهیان نور یعنی از 15 اسفندماه 97 تا 10 فروردین ماه 98 تعداد یک میلیون و 300 هزار نفر از یادمان های شهدا و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید کردند.

سردار کارگر با اشاره به سیل اخیر گفت: در خوزستان اعلام آمادگی کردیم که می‌توانیم 150 هزار نفر را در اردوگاه‌ها و یادمان‌ها اسکان دهیم و همچنین 250 هزار غذای گرم را طبخ کنیم.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور افزود: برای استان‌های دیگر مانند ایلام، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی هم اعلام آمادگی کردیم که می‌توانیم 50 هزار اسکان ارائه دهیم و همچنین 50 هزار غذای گرم طبخ کنیم و در حال حاضر نیز بیش از 18 هزار نفر از مردم ما در خوزستان، در اردوگاه‌های راهیان نور میهمان ما هستند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.