98/2/21
تعداد نظرات:0
12:55
شماره مطلب:139822135912
-A A +A

ذوعلم: درباره انتصابات اخیر سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی توضیح می‌دهیم

رئیس سازمان پژوهش ‌و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه درباره انتصابات اخیر این سازمان توضیح می‌دهیم، گفت: این سازمان دربسته نیست و باید سازمانی شفاف باشیم.

 
 

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی ذوعلم رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در نشست خبری درباره انتصابات اخیر در این سازمان، اظهار کرد: جمعی از دوستان ما به رئیس‌جمهور نامه‌ای نوشتند و نظر خود را طرح کردند که شاید اگر نشست‌هایی ارائه می‌شد، این نامه را نمی‌نوشتند.

وی افزود: افراد منصوب شده رزومه مشخص دارند و در سایت سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی قرار خواهد گرفت؛ در هر صورت هر انتصابی که صورت می‌گیرد، عده‌ای موافق هستند و عده‌ای مخالف و این طبیعی است که این دوستان حق سؤال داشتند و مطرح کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ذوعلم بیان کرد: ما فردا را برای پاسخگویی به سؤالات تعیین کردیم تا اگر سؤالی دارند مطرح کنند؛ هماهنگی شده است افرادی که نامه به رئیس‌جمهور داشتند در این مکان حضور یابند و درِ این مکان به روی همه باز است.

وی تصریح کرد: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان دربسته و سربسته‌ای نیست و ما برای پاسخگویی به سؤالات باید سازمانی شفاف باشیم.
ا

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.