98/2/22
تعداد نظرات:0
13:14
شماره مطلب:139822235919
-A A +A

اجازه ندهیم دانش‌آموزان به اسم نشاط مورد سوء استفاده قرار گیرند

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: نباید اجازه دهیم به اسم نشاط، دانش‌آموزان مورد سوء استفاده قرار گیرند و این موضوع موجب دغدغه و نگرانی برای خانواده‌ها شود.

به گزارش بیست؛امیرعلی نعمت‌الهی قائم مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در خصوص کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی پیرامون ورود دی‌جی‌ها به مدارس، به خبرنگار فارس گفت: اینکه این کلیپ‌ها در ماه مبارک رمضان، در هفته بزرگداشت مقام معلم و پس از بیانات مسؤولان نظام به ویژه رهبر معظم انقلاب درباره نشاط و شادابی مدارس، منتشر شده است که یک مقدار قابل تأمل است. 

وی ادامه داد: بررسی صحت و سقم این کلیپ‌ها در واحدهای حراست، بازرسی، حقوقی و معاونت‌های مختلف در دست بررسی است و اقداماتی نیز انجام شده است. 

نعمت‌الهی با بیان اینکه در اسناد بالادستی وزارت آموزش و پرورش بر شادابی و نشاط مدارس و دانش‌آموزان تأکید شده است، گفت: فرهنگیان و تشکل‌های دانش‌آموزی همواره پیگیر هستند تا نشاط و سرزنده بودن را در محیط‌های دانش‌آموزی به منصه ظهور برسانند، البته نشاط را بزن و بکوب نمی‌دانیم بلکه نشاط به معنای سرزنده بودن دانش‌آموزان است. 

وی اضافه کرد: فرهنگیان مکلف هستند در سراسر کشور از نشاط و سرزنده بودن دانش‌آموزان مراقبت کنند و نباید اجازه دهیم به اسم نشاط، دانش‌آموزان مورد سوء استفاده قرار گیرند و باعث نگرانی و دغدغه برای خانواده‌ها شوند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.