98/2/25
تعداد نظرات:0
12:18
شماره مطلب:139822535944
-A A +A

احيای مدارس ماندگار در گام دوم انقلاب آغاز شد

احيای مدارس ماندگار در گام دوم انقلاب از دبيرستان ماندگار شهيد مدرس استان تهران آغاز شد.

به گزارش بیست؛ احیای مدارس ماندگار در گام دوم انقلاب از دبیرستان ماندگار شهید مدرس واقع در شهرستان ری استان تهران آغاز شد.

در این مراسم سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در مجلس، مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و جمعی از مسؤولان آموزش و پرورش حضور داشتند.

به گفته علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، کار مطالعه، اجرای مقاوم‌سازی و مرمت دبیرستان ماندگار مدرس از امروز ٢٤ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و نهایت سرعت و دقت در بازسازی این اثر ماندگار انجام خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود برای انجام مرمت این مدرسه ماندگار، ٥٠ میلیارد ریال اعتبار هزینه شود؛ سبک معماری ایرانی اسلامی، فعالیت‌هایی که در مدرسه انجام شده است، فارغ التحصیلان برجسته، اساتید برجسته و رتبه‌های برتر در فعالیت‌های علمی، فرهنگی و هنری از جمله معیارها برای انتخاب ماندگاری و حفظ این مدرسه است.

مدرسه ماندگار شهید مدرس در سال ١٣٥٢ تأسیس شد؛ مساحت زمین این مدرسه ٩٠٠٠ مترمربع و دارای ۵۴۰۰ مترمربع زیربناست؛ این مدرسه دارای ٣٦ کلاس، ۱۱ باب دفتر اداری، ١٢٠ مترمربع کتابخانه، ٢٨٦ مترمربع نمازخ

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.