98/3/19
تعداد نظرات:0
10:35
شماره مطلب:139831936065
-A A +A

ثبت نام "جهاد رسانه ای راهیان نور" آغاز شد

 

به گزارش بیست؛ همزمان با ثبت نام سراسری خادمین شهدا ویژه راهیان نور غرب و شمال غرب کشور، جهاد رسانه ای راهیان نور از امروز به مدت هفت روز (18 تا 24 خرداد ماه) اقدام به ثبت نام خادمین تخصصی رسانه ای کرد.

جهاد رسانه ای شهید رهبر
بر این اساس خبرنگاران افتخاری شهدا تحت عنوان "جهاد رسانه ای شهید رهبر" پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تایید مرکز رسانه ای شهید رهبر به کسوت خبرنگار خادم شهدا و باشگاه خبرنگاران راهیان نور نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در یادمان های دفاع مقدس استان های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» در ایام های اوج راهیان نور برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین خبرنگار و در طول سال بکارگیری و سازماندهی این عزیزان در قالب باشگاه خبرنگاران راهیان نور بوده و همچنین ایجاد مرکز رسانه‌ای و ارائه خدمات از جمله هدایت، حمایت و پشتیبانی از حضور اهالی رسانه در مناطق عملیاتی، معرفی سوژه و ارسال اخبار برای رسانه‌ها، راهنمایی و مشاوره به اصحاب رسانه، تهیه و تولید گزارش، گفت‌وگو، عکس و فیلم، خبر و گزارش رویدادهای راهیان نور از مهمترین وظایف خبرنگاران جهاد رسانه ای شهید رهبر است.


مرکز چند رسانه ای راهیان نور
بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان "مرکز چند رسانه ای راهیان نور" پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تایید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «مرکز چند رسانه ای راهیان نور» جذب، شناسایی و ساماندهی تدوینگران و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین تدوینگر درطول سال بکارگیری و سازماندهی این عزیزان میباشد.


مرکز طراحان راهیان نور
بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان "مرکز طراحان راهیان نور" پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تایید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «مرکز طراحان راهیان نور» جدب، شناسایی  و ساماندهی طراحان و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین طراح در طول سال بکارگیری و سازماندهی این عزیزان می باشد.


رادیو آفلاین راهیان نور (رادیو پلاک)
بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان "رادیو پلاک" پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تایید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «رادیو پلاک» جذب، شناسایی و ساماندهی گویندگان، نویسندگان و فعالان عرصه صدا و رادیو و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین در طول سال بکارگیری و سازماندهی این عزیزان می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمین رسانه ای راهیان نور، اولویت با خادمینی است که آشنایی اولیه با فنون اولیه و سابقه و رزومه کاری داشته باشند.


نحوه ثبت نام:
خادمین «جهاد رسانه ای راهیان نور» پس از ورود به پایگاه اینترنتی   WWW.Khademin.koolebar.ir  با طی مراحل زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

1- تکمیل اطلاعات عمومی و تکمیلی 
2- دسته بندی مهارت ها ( در این مرحله، عنوان رسانه ای انتخاب گردد)
3- عنوان مهارت ( انتخاب یکی از تخصص های رسانه ای/ * مثال: خبرنگار، عکاس، تدوینگر، گوینده و...)
4- تکمیل فرم مخصوص

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.