98/3/25
تعداد نظرات:0
16:11
شماره مطلب:139832536118
-A A +A

مدارس صدرا می‌توانند بیانیه گام دوم را در جامعه محقق کنند

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت گفت: با طراحی دوره‌های مهارت افزایی تلاش کردیم، مدارس صدرا را در انجام تحقق بیانیه گام دوم به دانش‌آموزان واگذارکنیم و این مدارس می‌توانند بیانیه گام دوم را محقق کنند.

به گزارش بیست؛ حجت‌الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در مورد دوره‌های «آموزشی و مهارت افزایی مدیران جوان مدارس صدرا»، اظهار کرد: این دوره‌ها ویژه دانش‌آموزان نخبه دوره متوسط دوم مدارس صدرا برگزار می‌شود و در هر دوره ۱۴۰ نفر شرکت می‌کنند.

وی افزود: محتوای این دوره‌ها به نحوی طراحی شده که علاوه بر توانمندسازی دانش‌آموزان، تلاش می‌کند آنها را با مسائل بیانیه گام دوم به خوبی آشنا کند و یک رویداد فعالیتی، گروهی و برنامه‌ای را توسط دانش‌آموزان به انجام برساند.

حجت‌الاسلام تقدیری ادامه داد: با طراحی دوره‌های آموزشی و مهارت افزایی مدیران جوان مدارس صدرا تلاش کردیم، این مدارس را در انجام تحقق بیانیه گام دوم به دانش‌آموزان واگذار و آنها را در مسیر رشد مدارس درگیر کنیم و این فعالیت‌ها توسط گروهی در سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت رصد، دنبال و پیگیری می‌شوند.

وی با بیان اینکه چهار دوره آموزشی و مهارت افزایی دانش‌آموزان نخبه مدارس صدرا در تابستان امسال برگزار می‌شوند، تصریح کرد: مدارس صدرا می‌توانند گفتمان انقلاب را تبدیل به برنامه کرده و برای تحقق در جامعه، آن را دنبال کنند. 

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت با اشاره به این موضوع که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم مسؤولیت‌های انقلاب را بر دوش جوانان گذاشتند، افزود: مدارس صدرای ولایت به‌عنوان کانون مدارس انقلاب اسلامی تلاش می‌کند با برگزاری «دوره‌های آموزشی و مهارت افزایی مربیان جوان» نقش مؤثری در رشد، اعتلا و تربیت نسل مهذب، نخبه، انقلابی، مسؤولیت‌پذیر و پرنشاط برای تحقق بیانیه گام دوم ایفا کند.

وی گفت: همچنین دوره‌های «روشنا» ویژه تمام دوره‌های آموزشی مدارس دخترانه صدرای ولایت، گامی نو در مسیر رشد و تعالی معرفت دینی و انقلابی دانش آموزان دختر برمی‌دارد که این دوره‌ها با مشارکت جامعة الزهرا سلام الله علیها، مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم علیه السلام و مدرسه علمیه کوثر وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شوند.

حجت‌الاسلام تقدیری یادآور شد: دوره‌های تربیت مربیان جوان ویژه بانوان مربی صدرا با مشارکت اداره‌کل تبلیغات اسلامی قم و مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم علیه السلام خواهران در راستای تربیت و مهارت افزایی مربیان جوان در تابستان ۹۸ برگزار می‌شوند؛ سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در این دوره‌ها تلاش می‌کند چشم اندازی را نسبت به آینده دختران تراز انقلاب اسلامی و مسؤولیت‌ها و نقش آنها براساس بیانیه گام دوم و مطالبات مقام معظم رهبری، مشخص کند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.