98/4/9
تعداد نظرات:0
12:14
شماره مطلب:13984936207
-A A +A

بار اولی ها، در الویت اعزام خادمین راهیان نور غرب و شمالغرب

 

 به گزارش بیست؛ محمد حاجی رحیمی، مسئول شبکه مرکزی خادمین شهدای ستاد مرکزی راهیان نور کشور، در گفت و گو با خبرنگار جهادرسانه ای شهید رهبر، با اشاره به اتمام زمان ثبت نام خادمین شهدا ویژه ایام اوج راهیان نور غرب و شمالغرب کشور گفت: ثبت نام خادمین شهدا در هر سال طی دومرحله انجام می شود که یکی از این مراحل ثبت نام برای راهیان نور غرب و شمال غرب است و مرحله دیگر که در آذر ماه انجام می شود برای راهیان نور جنوب می باشد که در هر دو مرحله با استقبال خوب جوانان و دوستداران شهدا مواجه می شویم.
 
وی، از اعزام اولین گروه خادمین شهدا به یادمان های منطقه غرب و شمالغرب از تاریخ 27 تیرماه خبر داد و افزود: اولین گروه اعزامی خادمین به یادمان ها بومی هستند و خادمین اعزامی از سایر استان ها و مناطق کشور در بازه های دوم و سوم در یادمان ها مستقر خواهند شد.
 
حاجی رحیمی، با اشاره بر اینکه حضور خادمین خواهر در یادمان های منطقه غرب و شمال غرب فراهم نیست و خواهران فقط میتوانند در اردوگاه هایی که در مراکز استان ها هستند مستقر باشند تصریح کرد: موقعیت جغرافیایی و شرایط این منطقه کمی متفاوت تر از جنوب است چرا که یادمان ها در کوهستان و منطقه مرزی است و فعلا زیر ساخت های لازم برای استقرار خواهران وجود ندارد.
 
مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور، با تاکید بر اینکه تلاش میکنند تا حداکثر ظرفیت را برای به کار گیری خادمین در مناطق به کار بگیرند گفت: متاسفانه بخاطر محدودیت های به کارگیری و محدودیت هایی که در مناطق داریم امکان به کار گیری و اعزام همه خادمین وجود ندارد و به همین علت اعلام کردیم خادمینی که تا به حال اعزام نشدند در اولویت می باشند.
 
وی، با بیان اینکه کسانی که یک بار در سایت کوله بار ثبت نام کردند دیگر نیاز به ثبت نام مجدد ندارند افزود: این افراد فقط موظفند به سایت مراجعه کنند و برای حضور در یادمان ها اعلام آمادگی کنند.
 
حاجی رحیمی، در پایان از ثبت نام 82 هزار نفر خادم افتخاری شهدا از سالهای گذشته تاکنون در سامانه خادمین خبر داد و یادآور شد: 64 درصد این خادمین، برادر و 38 درصد آن ها خواهران هستند که در مجموع بیش از 80 درصد این جمعیت دارای تحصیلات در سطح عالی می باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.