98/4/19
تعداد نظرات:0
10:22
شماره مطلب:139841936261
-A A +A

خداقوت کاربران فضای مجازی به عوامل گاندو+تصاویر

بعد از توییت آشنا و اظهار نظر موسوی بسیاری از اهل رسانه و کاربران در قالب توییت‌هایی به این موضع‌گیری اهالی دولت واکنش نشان دادند.

به گزارش بیست؛ سریال «گاندو» داستان پاسداران گمنامی است که هیبت سرویس جاسوسی سیا را با انهدام شبکه جاسوسی آن فروریختند. این کار بزرگی بود که با رصد شبکه پیچیده جاسوسی آمریکا به نتیجه نشست و توانستند خائنان به کشور و مردم را شناسایی کنند؛ هرچند کار این سربازان گمنام پایان ندارد و همواره درصدد شکار گاندوهای جدید هستند.

 از همان ابتدای پخش سریال گاندو، زمزمه‌های مختلفی مبنی بر فشارها بر سازمان صدا و سیما برای سانسور این سریال شنیده می‌شد حتی در قسمت‌هایی این اتفاق افتاد و بخش‌هایی از سریال روی آنتن پخش نشد اما هر قدر به انتهای داستان نزدیک می‌شدیم سر و صداهای موافق و مخالف در مورد گاندو هم بیشتر می‌شد و البته عجیب این که بیشتر صداهای مخالف هم از طرف مقامات دولتی بوده است.
تا جایی که جواد افشار کارگردان این سریال هم واکنش نشان داد و گفت: از مدیران ارشد سازمان صداوسیما و دولتی‌ها دعوت می‌کنم سعه‌صدر داشته باشند که هم به نفع نظام و هم افراد و اشخاص است.

 هجمه‌ها به این سریال با توئیت‌ها و اظهارات سخنگوی دولت و مشاور فرهنگی رئیس جمهور به این سریال شدت بیشتری گرفت.
 

حسام‌الدین آشنا هم در چند توییت مختلف انتقاداتش به این سریال را ابراز کرد.

  بعد از این توییت آشنا و اظهار نظر سخنگو، کاربران و چهره‌های سرشناس زیادی به اظهارات وی واکنش نشان داند و تعداد دیگری نظرشان را راجع به سریال پربیننده گاندو نشان دادند که تعدادی از آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

علی قلهکی: به ظریف و وزارت خارجه حق نمیدم بابت گاندو ناراحت باشن
مجوزی که نظام به ظریف و وزارت خارجه برای شکستن خطوط قرمزش داده، به هیچ تیم دیپلمات دیگری نداده، بهتر است به جای پنجه کشیدن به عوامل یک سریال، پاسخگویِ ۶سال مذاکره‌ای باشند که خروجی‌اش شده توقیف نفتکش‌!

 

محمدصادق علیزاده: سوژه رسانه‌ای فقط اون پاسدار جوانی‌ که تا زمانی پالت‌های دلار تو مهرآباد تحویل نشد، جلوی فشارها کم نیاورد و نذاشت جیسون رضاییان سوار پرنده نیروی هوایی سوئیس بشه و از ایران بره. 

یکی دیگر از کاربران نوشت: اگر #جیسون_رضاییان 100 کیلو باشه امریکا برای هر گرمش 17 میلیون تومان پول پرداخت کرد تا خبرنگاره آزاد بشه! 

 

کیان عبداللهی: برخی حضرات دولتی و اصلاحاتی! غیرت ملی ندارید اشکال نداره ولی دست کم اندک عقل سیاسی داشته باشید اینقدر چشم بسته به گاندو حمله نکنید؛ شما ادامه بدید قاعدتاً مجموعه های ذیربط هم مجبور میشن اطلاعات شفاف تری رو کنند اونوقت آب و صابون از کجا میارید دست و صورت رفقاتون رو بشورید؟!

 

مسعود براتی عنوان کرد: گاندو را دیدید، آخر آن همه کشمکش و کار امنیتی شد ۱.۷ میلیارد دلار. یک تصمیم دولت برای ارزپاشی در سال گذشته بیشتر از ۲۰ میلیارد دلار مملکت را به باد داد. خوبه سوژه بعدی واکاوی این تصمیم باشه.

سید هادی حسینی: همه‌ی خوب و بدهای #گاندو به کنار؛ ۱میلیارد و۷۰۰میلیون دلار پولی که بابت جاسوس آمریکایی گرفتیم کو؟؟ کجا خرج شد؟؟ کی گرفت ؟؟ چی شد؟؟

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.