98/5/28
تعداد نظرات:0
10:07
شماره مطلب:139852836419
-A A +A

آغاز پویش «تا مهر با همدلی» با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از آغاز پویش «تا مهر با همدلی» با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند خبر داد.

یه گزارش بیست؛ حمیدرضا شیران با بیان اینکه همایشی عصر امروز یکشنبه 27 مرداد در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود، گفت: این همایش با حضور حامیان، خیران تاثیر گذار، ورزشکاران و هنرمندان برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: در این همایش علاوه بر آغاز رسمی پویش « تامهر با همدلی» از تعدادی از حامیان و خیران تاثیر گذار نیز تجلیل می شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان تهران اشاره به اینکه هم اکنون بیش 12 هزار 667  دانش آموز نیازمند در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند، افزود: این پویش برای تهیه و تامین لوازم التحریر دانش آموزان راه اندازی شده است.

 شیران به نحوه شرکت در این پویش اشاره کرد و ادامه داد: نیکوکاران و خیران می توانند با شماره گیری  کد دستوری *724*2222# ، شماره ثابت 7355 گزینه 4،درگاه پرداخت اینترنتی به نشانی  http://tehran.emdad.ir/fa/pay و حامی آرزوها به آدرس  hamdeli/http://hamiarezooha.ir  در این پویش شرکت کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم نیک اندیش و نوع دوست استان تهران به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد در کمک به نیازمندان، از همه خیران و نیکوکاران دعوت کرد در آستانه فرار رسیدن سال نو تحصیلی با پیوستن به پویش «تا مهربا همدلی» برای تحصیل دانش آموزان نیازمند قدم های موثری بردارند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.